Rēzeknes brīnumbonanza ar Neptūniju [21.07-22.07]

Nē, tā tēja maz ar ko atšķiras no limonādes vai sulas. Dzeru parasto tēju. Periodiski varu uzvārīt arī kādu morsu.

Man ir metālisks tējnieks, kanniņas kurā uzliet tēju man nav. Ja rodas vajadzība uzliet tēju ne pa tiešo krūzē, man ir garš karstrolis.

Būs jauzdāvina tev smuka tējas kanniņa

Jātiek skaidrībā man būs ar šiem datumiem un, ja būs viss kārtībā arī ar finansēm varu piekāpties arī.

Mans kastrolis abižosies.

@NeptuneFox piedāvā bezmaksas barošanu un izmitināšanu, tas ir visai izdevīgs piedāvājums.

Uztaisi labvēlīgus, es labprāt aizlaistu.

Tātad miltu izstrādājumus tev nepiedāvāt. Kas vēl, bez graudiem, satur glutēnu?

Tad es ielikšu arī iespējamo apskates vietu sarakstu. :33

Ja mēs visi tiekamies 20 vakarā ted mēs abi @NeptuneFox varam uztaisīt bezglutēna keksiņus

Menestrel, tu pat ja bezglutēna cilvēks, es atradīšu veidu, kā tevi labi pabarot.

@vriska, vai tu brauc?

Es ar mēģinu aturēties no glutēna :sweat_smile:

Transporta iespējas uz Rēzekni:
Autobusi


Vilcieni 20.07 (piektdien)

Vilcieni 21.07 (sestdien)

Atpakaļ iesaku visiem braukt svētdien, ar Rēzekne-Rīga vilcienu trijos.
Pateikšu godīgi, būtu izcili, ja visi sabrauktu piektdien, lai sestdienu veltītu braukāšanai apkārt.

1 Like
  • Arī laikam jāpasaka, ka šoferi ar mašīnām mēs esam tikai divi, un uz doto brīdi vēl nezinu, vai krusttēvs būs spējīgs aizdot minibusiņu, tāpēc maksimālais cilvēku skaits, ko es varu sabāzt mašīnās, ir 8. Ja būs busiņš, tad vietu skaits pieaugs līdz 10. Tiem, kas 100% zina, ka tiek, un vēlas braukāt apkārt, iesaku jau tagad pieteikties uz vietu. Prom nedzīšu nevienu, ja sabrauks vairāk par 8 vai 10, saguldīšu un paēdināšu visus, bet tādā gadījumā būs daži, kuriem būs jāsamierinās ar čillošanu manā mājā (vai iziet pastaigā pa Rēzekni…?).
  • Ja tomēr tiešām gadās, ka aiz mašīnas borta paliek vairāki ciemiņi, lai viņi nemirtu no garlaicības, es izveidošu “bilžu medību” aktivitāti pa Rēzekni, lai nav jāmirst no garlaicības.
  • Pasākuma dalību vēlams oficiāli pieteikt līdz trešdienai, lai es varu sarēķināt visu nepieciešamo, normāli sapirkt visu, un sagatavot guļvietas.
  • Laikam arī jāpiemin, ka svētdienas atpakaļdošanās datums ir aptuvens. Darba cilvēki laikam dosies projām tad, bet, ja kādam jebkāda iemesla dēļ ir iespēja (un ir vēlme) paciemoties ilgāk, par to tikai priecāšos (tikai attiecīgi man jāpaziņo).

Izklausās ļoti forši, paldies par šo foršu iespēju

1 Like

Prieks censties. :3

Pie reizes - vai ballītei vajag kaut kādu tematiku? It kā ar tematiku ir interesantāk, pie tam visu var smuki izdekorēt, taču zinu, ka ne visiem ir laiks, finanses un vēlme meklēt kam tādam drēbes un posties. Man jau šķiet, ka ir lieliski, ka vispār ir piedabūts jūs atbraukt, bet nu, varbūt domas atšķiras :DDD tāpēc arī jautājums, ko apspriest - tematiski, vai būs labi tāpat?

Es domāju ka būs labi bez tematikas, bet ja ir vietiņa kur sēdēsim un chilosim varam norunāt dekorācijas varbūt

Jums tai čangalijā ūdenstilpnes ir taču? Tuvumā kāds ezera krasts ar volejbola laukums? Mazliet iesauļoties šovasar prasās pluss savu peldsezonu vēl neesmu atklājis. :smile:

Es pirms trešdienas padošu ziņu, man pagaidām grūti saprast, vai man būs nedēļas nogale brīva :D lai gan es gribētu aizbraukt, jā

Izskatās ko tomēr tieku :smile:
Tik uzreiz pasaku, ka ar zivīm un jūras veltēm man nav labas attiecības :sweat_smile:

Es iespējams netikšu :pensive:

Es būšu! (Ja nekas nemainīsies) ^^

Doc fails, for my convenience. :333

1 Like