Redo of Healer - sezonas ne-hentai degošā mistkaste

Oriģinālākā ideja šajā darbā, kas kaut cik nes seriālu, ir interpretācija kā strādā ārstēšanas maģija. It kā labs gājiens, padari to ļoti spēcīgu, taču piemet klāt ierobežojošo faktoru. Tādā ziņā šim seriālam ievads bija sakarīgs, taču tas galīgi nenoturēja iesākto. Kārtējais seriāls, kurš savā sākumā pacēla ažiotāžas vilni un pēc tā tur vairs nekā nav.

Vienkārši piemērs kā padarīt labu konceptu jeb ideju par smakojošu sūdu, kuru vairs nevar saglābt.

Lejupielādējot bachus ar anime, izdomāju lejupielādēt arī šo. Izrādās lejupielādeju hentai, bet bez apakšējās daļas. :D

Brīnumainā kārtā noskatījos visu, bet seriāls pats par sevi meh. Tipisks harems, tipiskas meitenes, stāstā pilns ar klišejām un caurumiem. Beigas arī tika nogrieztas un viss, ko seriālā parādīja bija sekss un dažu stiprāku cilvēku nāves.

Es šo gan neliktu kategorijā ar anime, bet gan hentai. Galu galā, hentai žanram ir arī kategorija ar stāstu. Tur pat ir labāki sižeti. :D

QFT. :100:

Tu ar šito esi redzējis? :D

Es mangu lasīju, obviously, bet bookmarks nav saglabājies, neatceros, cik tālu tiku. Atceros, ka viņam bija kādas 3 čiksas harēmā, un brieda kkāds baigais konflikts ar ceturto.

Tas var būt draņķīgs, taču pikants seriāls. Vai arī vienkārši garām hentai. :D Es labāk izvēlēšos uz to skatīties kā seriālu.

Noskaties multeni priekš kādas 2d darbības. :D /jk, nevajag tā mocīt sevi.

Kādēļ tas pikantais seriāls ir publicēts arī hentai lapā? :D

I’ve seen far better. Pass.

Man patika. Tās torture scēnas bija diezgan cool. Un meitenes arī bija hot.

8/10 :boom:

1 Like

Es neesmu šito gabalu redzējis, un kinda nav arī vēlmes. Absolūti neinteresē rapey lietas

Tu esi hentai hercogs, bet neskatīsies hentai? :o

1 Like

Eu, eu, man ir standarti.

Turklāt man ir arī ļoti koša iztēle, kura ir radījusi savu…vairāk vai mazāk izvirtušu dēkaiņu bariņu( grupiņas dziedniece - korupta aristokrāta meita kurai šausmīgi patīk ar virvēm saistītas lietas, shortstack goblinu artificer, absolūtais wildcards, grupiņas tanks - izbijusī sardzes kapteine, kura varbūt ir tikusi isekaijota vairākus gadus atpakaļ un puselfu rouge/ranger mikslis ar ar mehānisku roku, un tendenci dzērumā sastrādāt sūdus.), kuru piedzīvojumiem varu pieslēgties kad vien gribu XD

Cat Fun GIF by Black Roses Playing Cards

Totally not inspired by Darkness from Konosuba :smiley:

Varbūt pašā sākumā, bet tagad jau, pusgadu marinējoties manā prātā, kūvusi pati par savu tēlu. Pirmkārt, viņa ir S nevis M un ir reāli noderīga cīņas situācijās. Arī pēc rakstura šī ir vairāk bubly(nezinu kā latvisku to iezīmi nosaukt) un pozitīva, pat ja viņas tēvs ir egoistisks korumpēts xenofobisks sivēns, un ļoti centās ieaudzinās šīs vērtības arī viņā.

1 Like

Still

No Way Wtf GIF by Harlem

19 posts were split to a new topic: Izdoma, datorspēles un seksualitāte - offtopic

Same here. I love revenge stories