Redo of Healer - sezonas ne-hentai degošā mistkaste

vaidzeja gulet jo vinam ir ipasas DNA kas palidz klut specigakiem savadak nodot savas spejas vins tacu nevar :stuck_out_tongue:

Kas viņs kkāds Allmights ir, viņš cilvēkiem sejas var pārveido pa labi pa kreisi, ar viņiem neguļot

Midoriya drink this( holds up a puddle of cum)
image

1 Like

Ludzu parskaties to seriju vel reiz savadak rodas jasuta ka tu pat redzejis anime neesi.PRotams Galvenas varonis ar bruninieku neguleja BET bruninieks GAN guleja ar galveno varoni…

Bļ*…negribās īsti, tas bija dziļāk paskaidrots necenzētajā versijā vai es vienkārši muļķis esmu?

Tas bija vienīgais ceļš, jo hentai sižets.

Man liekas pats varonis pirmajā epizodē runāja par to, ka tas tā nestrādājot. :D Kad viņš pirmo reizi saskārās ar istabenēm.

jagaida kas hanime pro kas visu saliks pa plauktiniem :smiley_cat:

cik no mangas atceros, vinsh vilkmeiteni pa lielam izmantoja lai nogalinatu imperijas zaldatus kas vinjas ciemata bija iebrukusi un varoja visu ciemu ara.

Mangā bija teikts, ka varoņa sperma (neatceros vai tik specifiski) paceļ max level. Tāpēc viņu visi seksuāli izmantoja un pēc tam arī viņš pats, jo tā furry bija sasniegusi max level un tāpēc viņa nespēja aizstāvēt to furry ciemu. Viens no iemesliem kāpēc labāk nelasīt. Ja neskaita to, ja viņam ir rage boner 24/7 un vairāk laika pavada pišoties pats ar kādu vai liekot citiem.

manga jau bij cancers, loti cereju kad anime izlaishana bija tikai kkads april’s fool.

Nevaru teikt, ka šo skatoties aprīļa joka sajūta pazūd.

Pain.mp3

Edgy by McEdgington, the Edgeness. Animācija ir sūds, personāži ir izgriezti arhetipi bez oriģinalitātes. Pasaule arī ir cookie cutter myfirstRPGMaker universe.
Pēc ceturtās epizodes nometu.

Mums vaig expert viedokli @DarKray we need you

Pat viņš nav tik liels deģenerāts. Jāatzīst gan, ka sen neesmu runājis, tā kā varbūt kaut kas ir mainījies.

Es jau tik smejos

5 epizodi jau sāk palikt grūti skatīties. Pirmā brīža ažiotāži pazudisi un diez vai seriāls dos ārā kaut ko labu. Varbūt pat hentai sižeta līnija tikai uzņem spēku. Galvenais varonis cīņā kā slepeno ieroci izmantoja afrodiziaku. :D

1 Like

Cik nu iemetu aci tālāk, šo ir sāpīgi skatīties. Galīgi nekā īpaša. Draņķīgs fantāzijas darbs ar viegla hentai iestarpinājumiem.

Godīgi…es dievinu to “orbu” konceptu. Kad tu iedod orbu kādam māsterim, un tad tas orbs kļūst par ierocis, kas viņam derētu.
Also, ka tā Demon Lord spārni paliek lielaki ar katru nogalināto melno spārnu rases pārstāvi.

Like, šitie 2 koncepti ir ritīgi interesanti :thinking:

Daudzos šovos ir interesanti koncepti, piemēram, DxD šaha ideja un tie pūķi, bet izpildījums ir vienkārši miskastē metams.