Rebel Moon - Part One: A Child of Fire - Zaka Snaidera Sci-Fi upsītis


Kaut kā tā sanāca, mierīgi sēdēju, nevienu neaiztiku un skatos, še tev reize, jauna filma Netflix no Zeka Snaidera zem nosaukuma - Rebel Moon - Part One: A Child of Fire. Nu ko, noskaņojums un laiks ir. Var pamēģināt. Uh…

No pozitīvā te ļoti jūtama iedvesmošanās no Warhammer 40k un ir gana kadru kas izskatās visai stilīgi. Dramatiskas un ekšen scēnas Snaideram sanāk, lai gan brīžiem drusku jau aiziet pārāk samāksloti un visās vietās parādās slow motion.

Stāsts un filmas ritējums gan ir pilnīgi kaut kāds nesaprotams. Varoņu motivācijas un iemesli kādēļ mums vajadzētu rūpēt šie varoņi vēl projām man ir mistērija. :D Filma virzās uz priekšu super ātrā riksī un galvenie varoņi tajā tiek kolekcionēti kā pokemoni. Pietiek vien pieiet klāt un paprasīt “Vai jūs nevēlaties doties mirt mokošā nāvē?”, kā visi uzreiz piesakās un ir gatavi. Mums ir slikti izskaidrotu iemeslu dēļ super spēcīga, svarīga un nikna galvenā varone, fermeris kura galvenais ierocis un personība ir viņa labsirdība, 3 ieeļoti un muskuļaini čaļi, jo iemesli un vēl viena aziātu sieviete ar vidiem ugunīgiem zobeniem, jo tas visdrīzāk ir stilīgi. :D

3 Likes

Snaideram ir viena laba un tai pat laikā lieliska lieta. Viņš ir izcils vizonieris un ideju autors, bet vajag, kas viņu iegrožo reizēm.
Filma aci jau sen piesaistīja. Atkal vairāk dēļ vizuāla, jo intuitīvi saprptu, ka sižetiski darbs būs vājš.

1 Like

Man pēc šīs filmas radās vēlme noskatīties 300 un salīdzināt vispār cik labs tas bija. :D

Dzidēju baumas, ka šo Snaiders vispār šo filmu sākotnēji pičoja Zvaigžņu Karu frančīzei. Nez taisnība vai nē, bet nu interesanti.

Kā arī izrādās filmai vēlāk iznāks “R” reitinga versija, kurai respektīvi vajadzētu būt asiņainākai un seksuālākai.

1 Like