Re-introducing myself

Sveika tauta!

Daudzus, jo daudzus gadus neesmu šeit bijis un tādēļ domāju, ka būtu pieklājīgi apsveicināties.

Varbūt mūsu ceļi agrāk ir krustojušies, varbūt arī nē, bet tam jau laikam nav tik liela nozīme.
Citviet esmu pazīstams kā YoungLV tā kā, ja esat deģenerēti gacha gamers, tad pastāv iespēja, ka esam tikušies.

Manas attiecības ar Anime šobrīd ir nedaudz šķirtas, jo ilgu laiku neko jaunu neesmu saņēmies noskatīties un nav arī tam bijis īsti laika, same thing can be said about Manga/hwa un citiem literāriem darbiem.

About my hobies:
Kad sanāk laika nedaudz uzgeimoju, varat mani atrast Steam vai Xbox
Esmu avid F1 fans (not the Drive to Survive kind tho)
Brīvajā laikā (kad tāds ir) nodarbojos ar game development izmantojot Unity

Neesmu vēl sapratis vai šoreiz sanāks ilgāk šeit uzkavēties, taču it does not hurt to say hello and maybe find my long lost love for the world of geeky stuff.

8 Likes

Helloo!

Esi mēģinājis citus enginus, piem., Unreal?

2 Likes

Tā kā es vairāk spēlējos ar 2D, pluss nekad nav bijis īsti atbilstošs work station tad Unreal personīgi nav sanācis mēģināt, bet in theory zinu, ka tam ir daudz plusu, kā piemēram “blueprint system”.

Pāris gadus atpakaļ gan nedaudz pamēģināju ar Godot padarboties, bet tajā laikā nepiesaistīja, jo Unity tomēr daudz vairāk dokumentācijas un supports pieejams

1 Like

Vai tevi nemaz neatbaidīja nesenais fiasko ar Unity maksājumiem?

Tā kā esmu hobijists un vienlaikus arī reālists, tad sapratu, ka šīs izmaiņas, pat ja tās būtu implimentētas mani nekad neskartu.

Pluss, lai gan ir alternatīvas, esmu parak pieradis pie Unity lai switchotu uz ko citu

1 Like

henlo fellow hooman!

1 Like

Sveicināts atpakaļ :))

1 Like

Sveiks!
Ja sen nēsi skatijies anime varbūt var ko ieteikt, ja patīk datorspēles varbūt noprovē Sword art online… vai jau redzets ?

Atceros kad skatijos, literal in my mind i was thinking its gacha anime.

Tu tad esi atpakaļ uz īsto brīdi, bet tas- jaunam gadam, redzēsi.

Tagad lauzu galvu vai esam tikušies miesā, bet to tikai klātienē sapratīs. Vai nē…

@SEVALS2

Tik sen gan neesmu bijis away no anime tā kā SAO protams ir redzēts. Arī Log Horizon ir skatīts un līdzīgas. Uz doto brīdi vairāk domāju, ka jātiek cauri jaunajām sezonam tam, ko agrak biju iesacis skatīties.

@Kristianux

Par redzēšanos dzīvajā smagi apšaubu, jo savās anime dienās gāju pēc pilnas weeb programmas un tātad biju ari absoluti anti-sociāls.

1 Like

Sveiks. Neesmu vienīgais new wave atkal-atgriezies biedrs. XD

Kā sokās? Kādu mūziku klausies?

Konnichiwa!

Darbs, darbs un a bit more work :smiley:
Par klausīšanos, atkarīgs no mood, but here are some of my jams:

1 Like

Welcome back :slight_smile:


Ir jau pagājis laiciņš, bet es neierakstīju tavā topikā, tad nu ļoti novēlots Welcome back tev arī :sweat_smile:

Dzīve pārāk īsa, lai visu paspētu. XD
Eyooo !!

1 Like

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.