Ranking of Kings - sezonas spēcīgākais seriāls

Šodien vēlos padalīties ar manuprāt sezonas labāko seriālu Ranking of Kings jeb Ousama Ranking. Iesākumā šis darbs man galīgi paskrēja zem radara. Neredzēju to topos, palaidu garām sarakstots, nemanīju, ka kāds to skatītos. Līdz visbeidzot @Mrspambox3 padeva ziņu par šo un es ar pāsteigumu atklāju, ka tas, cepuri nost, ir labākais ko es šosezon esmu redzējis.

Par seriāla pamat materiālu kalpojusi man līdz šim nezināma web manga ar tādu pašu nosaukumu. Spriežot pēc tā, ka esmu redzējis tikai dažas angļu valodā tulkotas nodaļas, lai gan mangai ir 11 sējumi, ārpus Japānas šis darbs nav bijis diez ko populārs. Tiesa, šis darbs cieš no tādas pašas slimības kā One Punch Man jeb zīmēšanas stils nav tas pats advancētākais.
Darbu veido Wit Studio, no kuras es galīgi negaidīju šāda vizuālā stila darbu. No vizuālā viedokļa darbs ir visai tālu

Īsumā par darbu, stāsts norit viduslaiku fantāzijas pasaulē un grozās ap vienas karalistes karalisko ģimeni. Varoņu dizains un pats visus ir visai ērmīgs, nestandarta, ko es visnotaļ izbaudu. Neskatoties uz visai pasakai veidīgu vizuālo izskatu, varoņi ir visai attīstīti un stāsta pavērsieni neviennozīmīgi, nemaz nerunājot par to, ka tie ir gana tumši un pat asiņaini.

Ar nepacietību gaidi jaunas epizodes. Šis varētu kļūt pat par obligāti skatāmu darbu. Rakstīšanas brīdī, seriāla vērtējums tuvojas 9 ballēm iekš MyAnimeLilst.net

3 Likes

Raksturojošā attēla stils atgādina Doraemonu, un es nevaru saprast kāpēc…

Gave it a look.
Potenciāls ir starp 7.6-9.4/10, jāskatās, kā tālāk attīstīsies stāsta gaita

Ir ļoti daudzpusīgs, varētu pat teikt ka pārāk daudzpusīgs, jo ar morāli pelēkajiem elementiem pietiek. Lieki tangensi piešķir savu šarmu, bet varēja arī iztikt.

Animācijas stils ir patīkams, ļoti dinamiska animācija, īpaši ar relatīviem kustīgajiem leņķiem pret tēliem un objektiem.

++ Par unikālu pasaules un faunas uzbūvi.

1 Like

Es kaut ko tādu saskatu, tikai kad skatos uz galveno varoni. Pārējiem stils galīgi tālu no tā.

Ja šis būtu 12 epizožu seriāls, es ap šo laiku sāktu baidīties no asām beigām stāsta pusceļā. Tā kā šis ir 23 epizožu seriāls, šobrīd es bītos no inerces zuduma seriālā vai arī uzradīsies jauna stāsta arka/personāžs, kurš nevienam diži neinteresē. Tiesa, mēs pagaidām baigi daudz ko nezinām varoņu pagātnes sakarā. Var notikt klasisks klupšanas akmens - noslēpumi tiek atklātu un izrādās gaužām neintersanti. :D

Pagaidām seriāls pieturās galvenokārt tikai pie 2 galvenajām stāsta līnijām jeb abu brāļu stāsta. Ir ok, es ceru, ka nebūs vairāk.

Līdz seriāla beigām palikušas pēdējās 2 epizodes un jāsaka, ka tas ir ļoti spēcīgs. Stabils 9/10 fantāzijas piedzīvojumu seriāls. Es augstu vērtēju nestandarta visumu, dizainu un stāstu.

Piemēram, Kimetsu no Yaiba šobrīd ir karsts un arī ir fantāzijas piedzīvojumu seriāls, taču tas ļoti smagi guļas uz dažādām shonen anime klišejām.

1 Like

un pēdējais intro arī ir bomba

Noskatījos anime, animācija šķita sākumā bērnišķīga bet ufff… asinis bieži tur šķīst :D Principā nav tādu tēlu kas nepatiktu, jo visiem bija savi iemesli uzvesties tā kā viņi uzvedās. Nepatika tikai pēdējās 2 epizodes un pašas beigas. Openingi sākumā likās meh, bet te nu es esmu tagad klausoties to mūziku bez apstājas :D

1 Like

Drusku palaudu garām, taču šim tiešām izcilajam seriālam ir iznācis ārāp papild seriāls - Ranking of Kings: The Treasure Chest of Courage jeb Ousama Ranking: Yuuki no Takarabako. Neesmu vēl visu noskatījies, bet ir labs, varbūt ne tik labs kā galvenais seriāls, bet labs.