Rammstein Live - RIGA

Intereses pēc… kāds no foruma būs uz Rammstein?

Hell yeaaahh, jau stāvam rindā :ok_hand:t2:

2 Likes

Kā patika koncerts? Mani kontakti saka, ka basus varēja dzirdēt pat Sauriešos (Nedaudz aiz Ulbrokas)

1 Like

Dzīvoju Ziepniekkalnā un neko nedzirdēju ;D

Hmmm… interesanti… vienīgi varētu skaidrot ar krietni blīvāku apbūvi, kas noēd visas skaņas…

es vakar ļoti labi no mājām konci dzirdēju :D pat dziedāju līdzi !

1 Like

3 Likes

Nebijām koncertā, bet atnācām tieši pie ieejas, lai paklausītos! Dziedājām līdzi, saskaņots viss bija ideāli. Skatuve bija uzcelta amazing. Ļoti labs mākslasdarbs!!!

1 Like

Fonā, četri tuvāk esošie cilvēki - viņi stāvēja aptuveni turpat kur es biju XD Abas meitenes vēl pirms koncerta sākuma (tur viņi nija vēl ar diviem) sāka dziedāt.

Nu rekā citi diezgan labi pat dzirdēja visu…

Internetā, jā, lasīju, ka pat ķekavieši kaut ko sadzirdējuši :D
Pašai jau pirmās dziesmas vidū likās, ka iekšas uz āru izkratīsies :D Bet vēlāk nemaz nelikās par skaļu.

Tāpēc, ka vēlāk vairs neko nedzirdēji :joy::joy: nu man kaut kādu pusstundu pēc koncerta vispār ausis bija aizkritušas - sevi es nedzirdēju un apkārtējos tā so/so …

Darbā garlaicīgi, tāpēc padzejošu:

Daži plusi:

  • viss, kas ar šovu saistīts - ugunis, kas pat manu patālāk no skatuves esošo seju cepināja. Melnie dūmi - likās, ka nosmakšu, bet worth it :D Random triki, kur mākslinieki pēkšņi parādās uz citas skatuves. Laivu brauciens pār pūlim, kur viņu smaidošās sejas reāli tuvumā saskatīju. Viss bija daudz skaistāk un iespaidīgāk than expected.
  • beidzot dzirdēt dzīvajā savu mīļāko grupu kopš bērnības
  • pūlis ar pavisam dažu neforšu kadru izņēmumu bija super - ne pārāk pārdzērušies, ne agresīvi

+/- iesildītāji - mūzika skaista, bet man bija pagarlaicīgi. Spriežot pēc tā, ka liela daļa skatītāju stāvēja ar muguru pret mazo skatuvīti, tad es nebiju vienīgā, kam traki neuzrunāja.

Pāris mīnusiņi:

  • jūra ar prožektoriem - ne jau skatuves… TELEFONI. ;( Uzslēgts lielākais spilgtums un it sevišķi uz katru spožāko koncerta mirkli ir viss jāfilmē. Citiem atliek vērot koncertu caur citu ekrāniem vai pašiem filmēt un mājās skatīties, ko palaiduši garām. :confused:
  • nedzirdēju savas 3 no 4 mīļākajām Rammstein dziesmām :D
2 Likes

Vot tas arī - neskatoties uz to, ka bija lūgums varbūt tomēr nefilmēt, nu ķipa var jau pafilmēt gabaliņiem, tomēr cik skatījos daži visu koncertu filmēja.

BTW - tīri teorētiski, kaut kad jābūt pieejamajiem officiālajam video no koncerta, varbūt ne no šī… bet cita gan.

Būt iesildītājam, šādai lielai grupai - smags un nepateicīgs darbs. Man personīgi atkal patika. Domāju ne pavelti viņa tika paņemti, cik sapratu jau pirmīt viņiem esot bijusi sadarbība ar grupu un otrkārt - skatoties uz Rammstein jaunāko repertuāru - dažādu žanru jaukšanu (biju pārsteigts par dažviet atklātiem EDM gabaliem, kuri bija VAU!! - tas izskatījās diezgan loģiski un pat savā ziņā atmosfēriski… iespējams.

1 Like

Putiņas ar dabūji, jeb tik tālu neaizgāja…

Protams. Meitenes jau spēlēja lieliski, tikai mani arī laikam ietekmēja apkārt neieinteresētā publika, tāpēc sāku garlaikoties līdzi. :sweat_smile:

:D :D “putiņas” par laimi vai diemžēl nedabūju

1 Like

Kad viņi pēc putām izšava vel papirisus, man sakuma šķita ka tās ir spalvas :joy::joy::joy:

Ko lai par to konci saka… Ja dzīvo Rīgā un nedzirdi Rammstein, tu nedzīvo Rīgā.
Es savos Pļavniekos ļoti labi viņu dzirdēju…

1 Like

Izskatījās jau ar’, kad sāka gar seju lidot, tad jau sapratu, ka parastie papīrīši :D

Ok. Es esot Juglā gan neko diemžēl nedzirdēju :sob: