Pride 🗣

Nosaukums japāniski: プライド
Izlaišanas gads: 2003 - 2010
Izdevniecība: Chorus
Autors un mākslinieks: Ichijo Yukari
Sējumi: 12
Nodaļas: 93
Žanri: Drama, Romance, Josei

Apraksts: Stāsts ir par 2 meitenēm, kuras dzīvo krasi atšķirīgas dzīves. Shio Asami, ir slavenas operas dziedātājas meita, kamēr Moe Midorikawa strādā vairākus puslodzes darbus lai nopelnītu sev iztiku. Bet abām meitenēm ir kaut kas kopīgs, abas vēlas kļūt par operas dziedātajām, un meiteņu dzīves krasi izmainīsies kad satiks viena otru.

Lasīt no labās uz kreiso pusi

Kadrs no mangas

Man ļoti patika mangā tas ka visi tēli likās tik vienkārši, ka jebkurš no viņiem tev varētu uz ielas paiet garām un tu to pat nezināsi :D neizklausās loģiski, bet vienalga :D Ne vienmēr lasot kaut ko, tev tēli šķiet tik vienkārši un cilvēciski :D Kā arī mangai bija tik daudz iepēju iet uz dažādām beigās un mani visas apmierinātu :3 Gribētos pat anime šai mangai, bet tas būs ļoti grūti un neiespējami :D

Kāpēc?

Mūzikas stila anime nedomāju ka būtu viegli izveidot, ņemot vērā ka runa vēl ir par operu :D

Ar baletu un daiļslidošanu tika galā arī operu uzceps, tiklīdz kāds pietiekami populārs autors kādu labu gabalu uzmetīs sponsoriem uz galda. Piemēram otru operas spoku… phantom of the opera-anime - YouTube

Japānā vispār ir Rietumu tipa Operas?

as in spēcīgi dziedājumi kuru lirikas neviens nespēj saprast, pat ne paši operdziedātāji

Tur mangā personāži runā 3 valodās :D jo operu dzied itāliski pārsvarā tur :D Bet mana galvenā doma ka būtu grūti dabūt labus dziedātājas kas spētu bez lauztā japāņu akcenta dziedāt svešvalodās :D Un arī abu meiteņu balsis it kā ir kā radītas viena otrai, ai nemāku paskaidrot, lasiet mangu :D

Japāņiem vsp esot labi ar daudzām Eiropas valodām. Piemēram franču (case and point, tā viena epizode no Kaguya sama)