Pride šŸ—£

Nosaukums japāniski: ćƒ—ćƒ©ć‚¤ćƒ‰
IzlaiŔanas gads: 2003 - 2010
Izdevniecība: Chorus
Autors un mākslinieks: Ichijo Yukari
Sējumi: 12
Nodaļas: 93
Žanri: Drama, Romance, Josei

Apraksts: Stāsts ir par 2 meitenēm, kuras dzÄ«vo krasi atŔķirÄ«gas dzÄ«ves. Shio Asami, ir slavenas operas dziedātājas meita, kamēr Moe Midorikawa strādā vairākus puslodzes darbus lai nopelnÄ«tu sev iztiku. Bet abām meitenēm ir kaut kas kopÄ«gs, abas vēlas kļūt par operas dziedātajām, un meiteņu dzÄ«ves krasi izmainÄ«sies kad satiks viena otru.


Lasīt no labās uz kreiso pusi

Kadrs no mangas





Man ļoti patika mangā tas ka visi tēli likās tik vienkārÅ”i, ka jebkurÅ” no viņiem tev varētu uz ielas paiet garām un tu to pat nezināsi :D neizklausās loÄ£iski, bet vienalga :D Ne vienmēr lasot kaut ko, tev tēli Ŕķiet tik vienkārÅ”i un cilvēciski :D Kā arÄ« mangai bija tik daudz iepēju iet uz dažādām beigās un mani visas apmierinātu :3 Gribētos pat anime Å”ai mangai, bet tas bÅ«s ļoti grÅ«ti un neiespējami :D

Kāpēc?

Mūzikas stila anime nedomāju ka būtu viegli izveidot, ņemot vērā ka runa vēl ir par operu :D

Ar baletu un daiļslidoÅ”anu tika galā arÄ« operu uzceps, tiklÄ«dz kāds pietiekami populārs autors kādu labu gabalu uzmetÄ«s sponsoriem uz galda. Piemēram otru operas spokuā€¦ phantom of the opera-anime - YouTube

Japānā vispār ir Rietumu tipa Operas?

as in spēcÄ«gi dziedājumi kuru lirikas neviens nespēj saprast, pat ne paÅ”i operdziedātāji

Tur mangā personāži runā 3 valodās :D jo operu dzied itāliski pārsvarā tur :D Bet mana galvenā doma ka bÅ«tu grÅ«ti dabÅ«t labus dziedātājas kas spētu bez lauztā japāņu akcenta dziedāt sveÅ”valodās :D Un arÄ« abu meiteņu balsis it kā ir kā radÄ«tas viena otrai, ai nemāku paskaidrot, lasiet mangu :D

Japāņiem vsp esot labi ar daudzām Eiropas valodām. Piemēram franču (case and point, tā viena epizode no Kaguya sama)