Portatīvā remonts - klaviatūras un cietā diska maiņa

Jautājums ir vienkārš - kur Rīgā ir normāls remonts/shops kur var salabot portatīvo. Uz doto brīdi izskatās ka cietais ir beigts + tastatūras jānomaina.

Tādas lietas pats arī var nomainīt. :y

1 Like

Grūti kaut ko ieteikt, nekad neesmu tādu lietojis. :D

1 Like

Elektronikas klubs :laughing:

1 Like

Ja jūs šo pasūtījumu pildīsiet tik pat ātri kā manas mātes pasūtījumu, Lācis savu kompi saņems atpakaļ ne ātrāk par nākošo gadu. :D

To principā var pats izdarīt… nekā super sarežģita tur nav.

Nu šeit man grūti, kas sakāms. |Pa lielam savam cietam es pats biju palaidis virspusējo diognostiku ar vajadzīgajiem tool un pēc tam pastāstot rezultātus tuvākajā remontdarbnīcā man pateica ir jegas vai nav…
Jo ja runājam par atdzīvinašanu var maksāt līdz ~60 eur. Ja par datu atjaunošanu un kopēšanu - atkarīgs no pārnesamā apjoma - 20- pat 150 un vairāk eur varot būt…

Pa lielam varu teikt- nav jābaidās no pagraba kanotieriem - tur esošie meistari reizēm spēs pat ko jēdzīgāku piedāvāt, nekā izslavētie kantori - par kuriem ar velns sapratīsi, cik labi. Viss atkarīgs no meistara galvenokārt.

Gan jau neko nesalaidīs grīstē, jo operācija ir gana vienkārša. Jāpasūta saderīga klaviatūra un cietais disks, jāatskrūvē kompis un jānomaina komponentes.

Vari darīt pats vai samaksāt tuvākai darbnīcai, lai izdara tavā vietā.

Palasot internetā atsauksmes par dažam tām iestādēm ir tāda sajūta, ka labāk to pašam izdarīt. Ja nesanāks iedošu @Onii_chan to izdarīt XD.

Pašam interesantāk, lai gan lielāks čakars. :D

Pirms cietā diska pirkšanas tev jāuzzina vai datora BIOS ņems pretī nepazīstamus cietos diskus. Droši var likt iekšā tos pašus cietā diska modeļus ar kuriem nāca komplektā tava datora modelis. Ar jaunākas paaudzes vai cita zīmola cietajiem diskiem mēdz būt problēmas. Vismaz es savam vecajam Lenovo nevaru ielikt iekšā pirmo atmiņas nesēju kas trāpās pa rokai.

Es gan nekad neesmu saskāries ar tādu problēmu, tādēļ nemaz īsti nezināju, ka papildus kaut kas jāskatās. :o

Nevēlos baigi reklamēties, bet Baltic Data labo labi. Augusta deglava 50

1 Like

Never had any of these problems. Visu laiku laboji laptops nevienu reizi nav bijusi nesapārošanās problēma. 2004 gada dell ieliku SSD 0 problems

Arī nezināju, pirms saskāros pats. Ne visi portatīvie ir tā ierobežoti, bet risks pastāv.

Cmos/bios reset un viss OK

Pc after reset

1 Like

Nē, pats nāksi un darīsi. Es tik palīdzēšu :D

Varbūt lieki paniku ceļu, bet nu atradu pāris šādas sūdzības mana portatīvā modeļa sakarā.

Works for me :)

2 Likes

Tas vairāk izskatās pēc izņēmuma nekā likumsakarības. Ja jaunais disks strādā caur to pašu kopni, piemēram, sata3, tad tur var mest jebkādu disku, kas izmanto šo savienojumu. Protams, ar nosacījumu, ka tas ir darba kārtībā un fiziski der.

Ļoti iespējams, bet nu es nezinu par kādu portatīvā modeli te iet runa. Tādēļ padalos ar dzirdēto. Varbūt @Bear portatīvajam atmiņa vispār pielodēta pie mātes plates.

Nevaru izslēgt, ka šādām baumām ir kāds cits pamats. :thinking: Pa labam vajadzētu pamēģināt iestūķēt kādu lēto SSD manā portatīvajā un paskatīties vai tas to ņems pretī. Ja tiešām nestrādās, varēšu atdot @Bear. :D