Pokémon GO

lvl 33 un lasit 34 augsa kad tolka isti nav palikusi 7 poki ko atrast atsaksu spelet kad 2nd gen palaidis tad gan jau bus kada interese

Man daudz evolucijas trukst :frowning: Visi 3 starta poki, tad pikachu, koffingam un grimmeram ir koncas, bet gribas bik stiprakus… Vel abrai un tam sunveidigajam trukst :smiley: Lapras man nav uun visi regionalie iznemot mimu… Bet mans merkis ir 30 lvl un tad metu mieru :smiley:

Nopietni? Tas sūds tik grūti dabūjams? :smiley: Labs, labs :smiley: Tomēr kāda interesanta lieta arī notika :smiley:

2 Likes

Tev veicas un tu pat nepamani :smiley:

Jo es domāju, ka tas pokemons ir pēdējais draņķis, jo pēc tāda arī izskatās :smiley:

2 Likes

Bet man ar olām kopumā nenormāli neveicas, jo ne reizi vēl neesmu dabūjis 10 km olu :smiley:

Nja diez ko glits nav :confused: bet… Tik un ta veiksme :smiley:

es būtu laimīga, ja man dotu 2 km olas, kas perētu karpas, bet nēēēē, 95% gadījumos ir 5 km ola un visādi jau saķerti pokemoni XD

1 Like

Oooo, no 2km olas krita karpas? Nu ko būs tās jāsāk perēt, jo tagad 7 olas ir tās 2km oliņas :smiley:

es uzticos google attēliem:

2 Likes

Ouuuu, bet man tas poly… izkrita no 2km olas :smiley:

un man vnrz nošķita, ka no 5 km izkrita nolādētais ratata :smiley: :smiley:
Hm…kopumā no attēlā redzamajiem pokemoniem, man izdrūkst 16 lkm, izklausās cerīgi XD

Man nekad nekas labs nelec … Parsvara visu interesanto nakas kert :frowning: un sakrat magikarpus es pat neceru lol :smiley:

Man Eevee un ta bruna vabole bija 5 km olaa :confused:

mm, es laikam atradu karpu zvejotavu - blakus pilsētā visa krastmala pokestopu pilna un cilvēki tur lure liek, tā ka, vienreiz šādi gandrīz 10 karpas uzlasīju vienā dienā ^^
Bet nu jā, mana problēma ir tāda, ka pie telefona tieku tik vakaros un Jodam besī pokemonu vai Ingresa dēļ vazāties arā, atšķirībā no manis :smiley:

Bet @Nirutu, vrb kādā 10 km olā Tev būs tas lohnesa briesmonis ;D fingerscrossed

Zinot manu veiksmi … Saubos, pedejas trijas bija pec kartas bija sienazis… Zinot manu veiksmi man bus Jinx vai Onix… Vai Magmars, vardu sakot neglitakie mf’s kadi atrodami :smiley:

1 Like

2 Likes

3 Likes

Šodien dabūju POKEDEX = 120 reāli Es redzu iespēju dabūt (evolve’jot) 135 balstoties uz to kas šķiļas un kas pa ceļam tiek notverts – bet vairāk laikam nesanāks – 25lvl 122K/190k

5 Likes