Pludmales Saiets


Tatad velkam peldkostimus nemam ara savas lapstinas un dodamies uz pludmali piedvaju bolderajsa pludmali kur var tikt ar legendaro 3 autobusu :slight_smile:
P.S.Ja laika apstakli bus neatbilstosi vinemr ir uc jeb ezits :stuck_out_tongue:

  • 27.06.2020
  • 28.06.2020
  • 29.06.2020
0 voters

uv vai ezītis.

Tiem, kas nezin 3. autobusu, ar to var mierīgi tikt no centra un braucam līdz galapunktam. No turienes arī dodamies pludmales virzienā.

kads vel velas pievienoties ?

Ļauj cilvēkiem atskurbt! :D

Rīt jāslēdz balsošana un būs kas būs.

izskatas ka busim 5 cilveki :slight_smile:

Ir viens piedāvājums, ja visiem ir velopēda, varam aizmīties līdz vasarnīcai (https://goo.gl/maps/MZS3cW6qtgfU6mxp7). Pēc pieredzes - laiks ceļā aptuveni 40min. Maksimālais 1h ja brauc nesteidzīgi. Tuvumā (metri 20) ir Lielupe. Būs kur atstāt mantas. Var mierīgi šaslikus uzcept. īpaši nogurušie varēs nosnausties.

Vienīgi dzermao ūdeni, ja vajag, vajadzēs pašiem paķert. Taču pārējās ērtības ir pieejamas.

Var arī tā.

A bez velosipēda ari var tikt?

Vareja. Ar autobusu. Bija viens kurs gaja lidz varnukrogam un tad ar kajam aptivei minutes 15-20 jaiet. Mazliet velak precizak pateiksu.

Var arI arto vilcienu lidz Priedaines stacijai un tad ar kajam minutes 30.

tad 28.06.20.20
@Farlien @Kadiljaks @anon81076694 @Menestrels ka jums ar laikiem ?

GFandrīz jebkurā laikā. Vienīgi svētdien no rīta man būs jāaizbrau uz centru un atpakaļ uz mājām.

Kā gribētos pievienoties, bet nevaru… esmu aizņemts līdz nākošai nedēļas nogalei :pensive:

Nekas, gan jau tad ar pulcēsimies… droši vien.

Nez jāskatās kāds būs laiks. Solās ka laiks paliks slikts svetdien

busim boldarajas pludmale ap 15:15 :slight_smile:

Sveiki.
Es uz šādiem pasākumiem nedodos, bet tik ideju izsviest gribu.
Kā būtu ar teltīm pludmalē?
Esot counter-strike forumos ir manīts ka notiek mītiņi. Vai nu saiešanas, vai ar izīrētu atpūtas māju, vai arī pie pludmales ar teltīm.
Ok, 5 cilvēki kā šeit tas ir kaut kā par maz, bet kamēr vēl vasara ir varbūt pamēģiniet, varbūt savāksies vairāk.
Tik es nezinu īsti ko kur un kā, bet cik tos mītiņus redzēju tad tie notikās Saulkrastos laikam.

Tad cik saprotu 28 jūnijs ir tikšanās diena. Cik saprotu tikšanās vieta jūs domājat Daugavgrīvas pludmale?
https://www.google.com/maps/@57.0387027,24.0094543,15.25z?hl=en

tiesi ta :slight_smile:

Works for me. Laiks arī apmierina. Tik es paredzu, ka man varētu būt problēmas jūs atpazīt cilvēku burzmā. Būs kādi atpazīšanas pazīmes, kuras man būtu jāievēro?