Pirmais brauciens ar jauno ViVi elektrovilcienu jau 15. decembrī

3900 EUR norm. Visdrīzāk tā pat tika algots uzņēmums nevis privātais komersants. Kā arī mēs nezinam cik ilgi viņi ņēmās un dizaini tika sūtīti atpakaļ uz pārtaisīšanu. Varbūt tie pat bija mēneši.

1 Like

Kopējais izpildes laiks varbūt, bet ne reāli nostrādātais.

Pofig, kapeikas.

klaaau, tad viņi no rītdienas sāks kursēt un pastāv iespēja, ka svētdien uz Ogri tiksim ar Oui Oui?

update: nedabūjām braukt ar Oui Oui ;DD

Nē, oui oui nedabūja braukt ar mums :smile:.

2 Likes

Man bija trāpījies Vivi vilciens. Man patika tas ka tas diži daudz nekratījās un nevibrēja salīdzinājumā ar vecajiem vilcieniem. Interesanti ka PV lietojumprogrammā vairs nevar iegādāties biļetes. Jālejuplādē jauna, atsevišķa Vivi lietojumprogramma. No otras puses, lietotāja interfeiss jaunajā lietojumprogrammā ir brīnišķīgi un skaisti izveidots.

1 Like

yo what?! why though?

Jo Vivi ir jaunais AS Pasažieru Vilciens zīmols un seja. PV ir pagātne. Vivi ir nākotne.

1 Like

I mean var arī online. Kontu var 5 min izveidot

Ar to Vivi vienas vienīgas problēmas tā sķiet XD. Vairāk lūzt nekā strādā

ja vismaz pusstundu min sedeju gaidiju kad sāks kustēties.

Padomā cik sen Latvijas Dzelsceļam nav bijis jauni vilcieni. :D Pēc tām ziņām gan galīgi nevar saprast mūsējie vēl nav piešāvuši roku vai arī vilcieniem ir brāķi.

Es izbraucu ar VIVIIIII!!
8/10 - nav rozešu :( Un biļešu skeneris nestrādāja.

P.S. Es atradu rozeti noskatoties reklāmu uz vilciena mini ekrāniņa :grin::+1::star2:

4 Likes

Neapstājies randomā meža vidū?

Pagaidām vēl nē :DD

klaaaau, jātaisa ceļojums uz Viļņu ar ViVi :kawaii_potato:

also es te tā padomāju, lai arī cik muļķīgi sākumā likās, ka vilciens sevi pārdēvē par ViVi, now i start to like it, its catchy af and funny too ;DD

3 Likes

Tur vispār iet ViVi, vai arī vecie vilcieni?

nu ķipa lietuviešu Vivi:

1 Like

you ment VivasVivas?

2 Likes