Pieteikšanās uz 'hangouts uz dīvāna' 24/04/2016 15:00

Ahoj!

‘Hangouts uz dīvāna’ notiks svētdien (24.04.2016.) sākot no 15:00. Trijos tiksimies pie Unicon cafe un tad dosimies pie @Polar_Hoootsu .

Ko darīsim

  • atbildēsim uz jautājumiem
  • pildīsim izaicinājumus
  • spēlēsim spēles (Alias, ‘lapiņa uz pieres’ utt.)

Jāierodas oriģināliem - kkas interesants ir jāuzvelk
(man pašai nekas īpašs nav, tā kā ja kādam ir lieka sprādze ar kaķa austiņām vai parūka utml - paķer to līdzi!)

Ja Tev ir kamera/mic/statīvs - ņem līdzi arī to!

2 Likes

Man ir dīvāns! ';D
Un mikrofons.

jeej! būs mums kur sēdēt :smiley:
cik atceros Tavs mic ir zeltainā krāsā :slight_smile: varēsim to likt pa vidu. Būs smuki

';D Krāsai ir kāda nozīme? ';D

protams! :stuck_out_tongue:

Būtu iedevis statīvu, bet māte izdomāja, ka man to nevajag un kādam uzdāvinaja mani nebrīdinot… :smiley:

3 Likes

Ja tu runā par mikrafona statīvu, tad tam mikrofonam ir arī statīvs ';D

kamerai un mikrafonam ir statīvi, bet nopizģija tikai kameras :smiley:

1 Like

obligāti jānāk orģināli kriminālā paskatā?
Jo es baigi nefanoju par kosplēju vai anime apģērbu,tpc man nav nekā tāda.

4 Likes

@teachmesenpai nekas, man arī nav. Tāpēc ceru, ka tie kam ir - paņems līdzi vairāk ^^ (neko daudz jau nevajag. Šis nebūs kosplejs)
par kameras statīvu - uzjautāšu @Kadiljaks . Varbūt viņš nāks un tad arī statīvs un kamera būs

tā kā būs Vikonija un Kitsume - viņas paņems kkādas interesantas kosplej lietas. Tas tad ir atrisināts jautājums :slight_smile:

1 Like

Hmm… Labprāt pievienotos, bet uz Rīgas pusi plānoju doties tik uz maija vidu. Jūs uz to laiku drīkstat kaut ko ieplānot :wink:

hmmmm uztaisit frekout or not :hmmm…

Gribētu doties, bet par to vai braukšu vai nē uzzināšu tikai 5 dien. Sorr

Labi uz svētdienas vakaru uz kādām… 3 stundām… +/-… ieradīšos… ebu radīt daiļradi psiholoģijā 2 dienās, izaicinājums ir pašnāvniecisks, toties liek asinīs smadzenēm vārīties. ^^ karočen - mans būt…

P.S. Ar sarkanām acīm skaitīsies orģināli ?? :3:

2 Likes

Arī varu parādīties un paņemt kko no savān nedaudzajām cosplay lietām

1 Like

rakstīji ka vakarā ienāksi. Uz sākumu - trijos varbūt tiec?
jā - protams, ka sarkanās acis skaitās :smiley: iedosim vēl kādu pieskaņotu aksesuāru un izskatīsies kruti :smiley:

1 Like

jā, droši :slight_smile: vari izpausties uz visiem 100% ^^

ok @Mafii - tad dod ziņu kad uzzināsi :slight_smile:

@FlowerChild jap, tad paņem līdzi kko interesantu =]

Nu es jau domāju kā uz trijiem būšu un tad līdz vakaram… (jā, 15:00 man skaitās vakars)

1 Like