Pasēdēšana Metsepolē 28/29 maijs 🌲

Es kaut vai varu. Daudziem ir stacionārie.

Es Uztaisīšu rīt aprakstu kad visu ar Kitsy izrunāšu.

1 Like

Super vnk nya man bus samera jaudigs komplekts lidzi :smiley:

atbalstu, forša ideja!
man gan datumi neder, bet es centīšos kko sarunāt :slight_smile:

1 Like

Un nejau problemas izraisa alkohols, viss atkarigs no apjoma ko uznem…

2 Likes

nu ugunskuru noteikti taisam. Vai nu lielo pie mājas ugunskura vietā, vai ja gribēsim, tad pie jūriņas. Tur gan mazāks sanāktu, bet vismaz var;etu voļuku uzspēlēt, vai ja labs ūdens VARBŪT pat mēģināt atklāt peldēšanās sezonu :wink:

Bet par drēbēm jā :slight_smile:

@Mr_Bunny
ka variants vnk nedot vertesana

@zanmon
Tici man tur nevajag daudzumu koktelu jauksana un ar gradu jauksanu pilnigi pietiks ja vel bus fiziskas aktivitates un ja kadam vel organisms pavajs GG

@anon81076694
Es ceru ka taa ari bus bet kadam tacu ir jaizskata sliktakas variants…

man ari notiekti bus lidz…

nevis daudzuma bet uznemsanas laika un kobinacjas :D

Daudzi varbūt piedalīsies ar bezalkaholiskajiem. Un taisīsim pa posmiem lai neizraisītu šadas problēmas.

1 Like

Tak ko jūs varat čakarēties ka mazi bērni. zem 18 suliņa +18, katram savs aliņš. un miers… =.=’'
Un mazajiem neko vairāk…

1 Like

luuk taa jau labaak tad ari izplano mums so procesu :smiley: lai viss butu chill :smiley:

1 Like

Vienkārši netaisīt šotu pēc šota, starp šotiem uzēšana kaut ko un tad visu nakti būs skaidrā prātā :smiley: Daudz maz skaidrā, bet nu to labāk nedarīt, jo tad tā ir tikai sadzeršanās un viss…

1 Like

Man bus lidzi paris kilovati tehnika :smiley:

Informācija visiem. Rīt tiks paziņots detalizētāks plāns un tiks arī noteikts datums līdz kuram jaiesūta savas receptes, lai varētu visu izplānot. Tādēļ ievērojiet pacietību un viss tiks atklāts.

2 Likes

nuu tad mums vajag pastuzi or smth… man ir tiakai defalt izeja :smiley: a stacionalo ar savu UBER skanas karti nemt negribas kaut kaa :smiley:

Tumbas ir akrivas un tiks refuletas caur pulti

tad chill…

Pazinajoms @Mrspambox3 @Shinigami nem uz sevis muziku, playlistus variet iesutit man PM or nemiet lidz savu :slight_smile:

1 Like

Un bus noteikums ka pie tehnikas darbojas tikai tie kas nodrosina. Nekadu skipu vai slegasanas vai lisanas pie tehnikas ar skidrumiem.

2 Likes

Tad nu tiem, kam interesē, kur tas atrodas ;)

3 Likes

Es centīšos tikt.
Draugus kas nav no foruma nav ietecams saukt, right?

1 Like

Jautājums cik vecus :confused: