Pasēdēšana Metsepolē 28/29 maijs 🌲

kurš teica ka bezalkoholiskais :smiley:
Sapratu ka gan gan :wink:
Bet šaut pār strīpu nevajadzētu

1 Like

tu zini, ka uz viņa var salīst vēl trīs cilvēki bez tevis… tātad arī @Archy :smiley:

Alis, nemaz nedomā :smiley: :smiley: :smiley:

http://cdn2.crushable.com/wp-content/uploads/2014/01/Benedict-Cumberbatch-as-Sherlock-Holmes-GIF.gif

2 Likes

Vai tad tev alkoholu vajag? Placebo efekts pats visu izdarīs.

1 Like

Varētu vErtētājiem neteikt vai tas ir ar vai bez. Čipa tusiņš, bet patiesībā sociālais experiments.
Es varētu experimentēt uz dzīviem cilvēkiem

1 Like

kur var 3 tur var ari 9 parbaudits :wink:

Pareizi saprati. Viens cilvēks drīkst piedalīties ar trīm dažādiem koktēļiem. Alkohols nav nosacījums

tatad es balsoju ka mes piedzirdam oj sorrry zurijas liekam daila dzimuma parstaves vinam ir labaka garsas un estetikas izjuta :wink:

2 Likes

Žūrija būs sastadīta no dažāda dzimuma cilvēkiem

Tikai 18+

Nevelos te bojat noskanojumu bet… tad mes diemzel nevaram taisit Alkoholiskus dzerienus saskana ar Latvijas likumdosanu jo ja kaut kas notiks bus lielas problemas un ja tu velies tu vari uznemties sos riskus.Bet es vairak nevelos cilvekiem likt vemt un saukt atros :wink: kad es atbildu pa sevi tas ir viens kad es atbildu pa 18- tadel ka atrodos viena vieta tas ir cits…

Tu jau vari pats uzņemt promiles, nevajag jau stumt nepilngadīgajam to darīt…

1 Like

Nejau tu taisīsi kaut ko nedabisku.

kādus kokteiļus pie velna Tu domā taisīt? O.O Nav tā saindēšānās tik viegla lieta, man šķiet; bet nu… es jau nezinu kādi jūs te ballīš-zvēri esat (un rausit glāzes viens otram no rokām?? )…

eh… ja es pievienotos, es, notiekti, ņemtu produktus vnk saldējuma kokteilim :smiley:

1 Like

Tas nav domāts dzerstiņš. Nomierinies Oskar.

2 Likes

Tas ir paredzēts draudzīgs vakars ar degustācijām nevis kaut kāds dzerstiņs ar MotherShip tipa kokteiļiem.
Būs gan jau mūzika, jauks vakars un spēles pie ugunskura.

1 Like

Var arī saldējuma koktēļus taisīt. Tāpēc es prasīju pa virtuvi.

jap. es noteikti uz saldējuma kokteili jau parakstos :smile:

Bus nepieciesams nodot kopipasuma pc prieks muzikas, kurs piesakas? Parejo aparaturu nodrosinasu.

bet zini, Čili Picā taisa garšīgu balzāma-plūmju sulas šokolādes saldējumkokteili ;o damn… gribētu izzināt kā to pagatavot (megusta)

Pag, es nesapratu par tām degustācijām? O.O kādos apjomos tas ir domāts?? :smiley:
un kā tiek organizētas spēles (pie ugunskura? xd)
izklausās, ka jāņem drēbes, ko nav žēl sadūmot