Pasēdēšana Metsepolē 28/29 maijs 🌲

es Tev ieteiktu PM koļīt naudas aizdevēju :smiley: ne publiski - un izskatās, ka neviens Tev neuzticās, oh , oh, oh o.o

Lūk, zanmon zin kā tās lietas darās.

y, es tādā veidā esmu wild cilvēkam aizdevusi 15 latus - tā ka es esmu lētticīgs cilvēks, kam pat uzprasīt :smiley: (vienīgais, man kontā lkm tik 9 eiro ir XDD )

They’re just a bunch of jerks.

es ceru, ka Tu jau kādam ne-jerk esi aizrakstījusi PM ;D

Pate busi uz so pasakumu?

netieku.

Stulbs jautajums, izlasiju catu :smiley: heh kka kutra tauta :smiley:

1 Like

Dabūsiet savu naudu.
Un ja es gribēju kko vest, bet tgd man jādod nauda, tad jums tad par to manu naudu jānopērk tas, ko gribēju vest, tā sanāk, ja?

Tas attiecas tikai uz kokteiļu sastāvdaļām. Mēs centīsimies maksimāli pielāgoties tām.
Ēdināšanas ziņā mēs gan nespēsim izpatikt katra gurmāna vēlmēm.

Bet darisim ko varesim

Tad vismaz nopērciet man marshmalowus, kay?

1 Like

Tie jau ir sarakstā :wink:

2 Likes

Ir atlernatīva.

Viekāršāk nebūtu tākbraucējiem uzņemties daļu saraksta tā dešuka vietā?

1 Like

Tu butu gatavs stiept kko lieku vai labak dodies tikai ar savam mantam, tas ir viens. Otra lieta, kad visa nauda ir kopa tu redzi cik daudz uz ko var atlauties un ja redzi ka ir psrpalikums, tu vsri panemt kko vsirak. Piemeram ja no katra kas panemtu savu dala saraksta naudas paliek kautvai eiro,uz trijiem cilvekiem tie ir 3 eiro un pa to tu vari panemt kko vsira paikai, ja vini ir atseviski tu neko nevari panemt…

Tikai cenšos rast risinājumu.
+
Jautājums Nr 1. No manis arī tiek gaidīta “dalības maksa”?
Nr 2. Cik liela būs apetīte jeb man jārēķinās ar 4 vai 6 picām. Vairāk atvest fiziski nevarēšu.

cik cm pica ?

Lai @Kristianux nedod naudu vai dod mazāk, ka viņš sponsorē picu

Nu, ja tu uzņemies nodrošināt vienu maltīti, mēs tev varētu piemērot atlaidi. Bet tas vēl ir apspriežams.
Man nav apetītes picām. Precīzāk, to neēdīšu.