Pasēdēšana Metsepolē 28/29 maijs 🌲

Nē, nu naudu es dabūšu, vnk es tev viņu fiziski nevarēšu iedot ātrāk par nākamo 5dienu :smiley:

man liekas, ka runa iet par to, ka viņa tev uz ķepas nevarēs to summu iedot tuvākajā laika posmā :smiley:

Opcija ka nokartot to, iedod skaidra naudu kadam kurs tava vieta menestrelam parskaitis.

Tev ko nav pieejami digitālie naudas pārsūtīšanas līdzekļi? Pat ar vecāku vai draugu starpniecību?

Neviens no Rīgas nākamedēļ pie manis nebrauc

Es vnk nevaru naudu iedot 5dien? Don’t see any problems here

A pa ko nopirks sastavdalas?
Senci nevar parskaitit vinam?

Ākd, kas es vienīgā naudu dodu? Paņemsiet no savas kabatas un es vnk atdošu pēc tam jeezas

2 Likes

Viss ttyts sapirkts ceturdien pecpusdiena un piektdienas rita celiena tape biki ir problema…

Nu tu vari atbraukt uz Kolku pakaļ naudai

Kas bus ja visi saks sita, beigas visi sasolis uz pec tam un tad tiesam nebus pa ko pirkt. Jau archy ar kko saka lidzigu, tagad vel tu, pec tam vel kads uzradisies un tad jau viss bus japerk no savam kabatam un jacer ka tiesam visi naudas atdos.

Mēs jau esam ieguldījuši savu laiku pasākumā. Naudu atstājam jūsu pārziņā.

Bet bļāviens es dzīvoju nolāpītā Kolkā. Tas tev neaiziet? Es nevaru vnk aiziet līdz Danielam un iedod viņam naudu.

Pat rīdzinieki tā gluži vienkārši nevar. :smiley:

Es vēl jo mazāk =_=

Naf obligati uz rokas jadod, ka jau menestrels mineja ir ari citas opcijas.

Atsūti pa gaisu jeb internetu.

Nevaru pa gaisu

Saproti es esmu slikts augļotājs. Man sirsniņa sāp vajāt un izspiest naudu no cilvēkiem. Tādēļ kalpoju tīri kā iemaksas termināls.

Nu es iedošu naudu nākam5dien :anguished: