Pārgājiens "Līču Laņģu kilintis"

Pēc idejas jau nē, bet

Un es negribu lai ir baigais stress paspēt uz dienas pēdējo vilcienu

1 Like

Es uzskatu ka jāņem agru agrais transports. Nu nekas, miedziņam sāpēs, bet piedzīvojums ir piedzīvojums :))

2 Likes

runājot par Līčiem, man ir ideja, ka ja nu kas varam arī palikt pa nakti tur skaistās un labi aprīkotās mājiņās. (caur mammu varu nokārtot tur palikšanu).
vienā mājā ir 4 istabas, 3 istabās pa 2 cilvēki, vienā pa 4 cilvēki, tad sanāk viena mājiņa 10 cilvēkiem. ir viss nepieciešamais - apkure, siltais ūd.duša, plītiņa, trauki, gultas veļa, veļas mašīna utt.

par gultas vietu ir 10’eur un te ir koordinātes:
57°27’57.0"N 25°24’09.2"E
Adrese: “Līči”, Līči, Kauguru pagasts, Beverīnas novads, LV-4224

ja mēs esam vairāk par 10 cilvēkiem, tas nekas, var arī otru mājiņu dabūt, cena nemainās. 10 eur par gultu

3 Likes

Es domāju šito jāpatur prātā un jāskatās, kāds noskaņojums :smiling_face_with_three_hearts: Ja būs jestri, tad jau ballīti noraut būtu grēks :D

1 Like

tur jau diez gan laicîgi tas jāizlemj, nevar pēdējā brīdī ievelties un pateikt - jā paliekam ;D

ja paliekam, tad es aizrunāju un viņi rezervē priekš mums

Es negribu palikt.

Manuprāt lielākais vairākums gribēs doties mājās pēc tam…pat ja tagad tā nedomā

1 Like

Wild and naked Latvian Series :joy:

1 Like

Izklausās labi, es pagaidām uz tādas robežas.
Ar to palikšanu, nu tā ar pagaidām. Būtu foršiaa r teltīm, bet ņemot vērā, ka tagad naksniņas kļūst augstākas…
Bet āķis ir iemest man ;D

Dziļi šaubos, ka būs enerģija vēl pēc tam visu vakaru tusēt, so palikšana nav mans mīļākais variants.

1 Like

tās nakts mājas nav domātas tusiņam, bet pārnakšņošanai un agrā rītā kafijai pirms došanās mājup. tas bija kā variants, tad ja sākas problēmas par tikšanu atpakaļ uz Rīgu sakarā ar to, ka pēdējais vilciens ir plkst. 17 ;DD

Nu ja nepaspēs uz pēdējo vilcienu 19.00 ir buss…nav ta kā paliekam nekurienes vidū bez nekādas iespējas tikt mājās

1 Like

yeesss, tad viss oki :nice:

Piekrītu @5umm3r par agro vilcienu. Miegam sāpēs, bet apgaismojums pārgājienā būs skaists - super bildes iznāks rīta gaismā un tad laika pietiks, un nebūs arī satraukums par tikšanu mājās. :+1:

3 Likes

Sāku justies kā pamatskolas klases audzinātāja XD

Bet rīta gaisma varētu būt jauki jā

So ir 2 cilvēki kas grib sākt agri, man ir vienalga, hachi grib sākt vienos. Kādas citiem domas?

1 Like

JĀBALSO, JĀBALSO JĀBALSO :grimacing::grimacing:

Nu būs jau smagi piecelties tik agri no rīta, bet labi, 1x gadā jau var :smiley:

Kad labāk gribi sākt pārgājienu?
  • Gribu braukt ar pirmo dienas vilcienu un sākt pirms 10.00
  • Gribu izgulēties un sākt 13.00
0 voters