Parasyte: The Grey - topošā Netflix Parasyte adaptācija

Turpinot Netflix anime adaptāciju kara gājienu viens no nākošajiem darbiem būs Parasyte live action adaptācija, kas pārsteidzošā kārtā jau ir trešā ne animētā Parazīta adaptācija. Manuprāt negaidīta izvēle, jo Parazītam ir liels potenciāls izskatīties ērmīgi. :D Iepriekšējā adaptācijā parazīti izskatījās vienlaicīgi pārsteidzoši piemīlīgi un ērmīgi. Vērtējumiem pat nebija ne vainas.

No interesantā Parasyte: The Grey Netflix adaptācija būs jauns blakus stāsts oriģinālai mangai. Ja pie tā strādā laba komanda, varbūt pat kaut kas sanāks. Es teiktu, ka Parazīts ir tāda augstas spriedzes šausmene ar cīņu ainām. Mana galvenā baile te būtu, ka adaptācijā galīgi nebūs šausmenes.

Ja kādu interesē iepriekšējās 2 adaptācijas no 2014. un 2015. gada:

Man manga un anime ļoti patika. Looking forward to this!

2 Likes

Manuprāt, lai parasyte efekti strādātu, vajadzētu spiest tīri uz praktiskajiem efektiem, kipa og thing stilā

1 Like

KR TV specefekti ir tīri ok, pēc treilera spriežot varētu būt labs, lai gan vietām ir nedaudz goofy un fake looking.

2 Likes

Praktisko efektu kaite varētu būt tajā, ka tiem jāpieturas pie realitātes. :D Parazīta mošķu galvenais prikols ir tajā cik ļoti elastīgi un formu mainoši tie ir.

Pa savam interesanti kur šai galvenai varonei ieviesīsies parazīts. :D Video izskatās, ka tas ir galvā - kas no oriģinālā stāsta viedokļa galīgi nešķiet pareizi.

1 Like

Kaut ko atminos no orģināla, ka bija vienam ar zodā, un smadzeni neizdevās pārņemt, tādēļ pieņemu, ka līdzīgs variants. Varbūt parazīts ir novājināts un līdz smadzenei netika un būs rideshare.

2 Likes

Pareizi! Es pavisam biju aizmirsis par zoda parazīta čali.

1 Like

Cerams būs labāk kā Sweet Home efektos.

Riktīgi laba manta. Ja salīdzina ar citām mangas adaptācijām, vispār seriālu krējums.

Šis ir lielbudžeta koreiešu seriāls. 6 epizodes katra pa stundai. Stila ziņā es to raksturotu kā tādu vieglu spriedzes detektīvu. Manuprāt riktīgi labi uzrakstīts un nofilmēts, nav pie kā pa lielam piesieties. Ja oriģinālās mangas sižets notiek Japānā, tad Parasyte: The Grey notiek paralēli tam Korejā. Tas pats visums, cits stāsts, taču ar šur tur izmētātām mangas atsaucēm.

Vienīgais kam te jātiek pāri ir paši parazīti. Dizains, animācija, cīņu ainas ar tiem ir labas, taču tie pēc savas būtības izskatās visai ērmīgi. :D Tā pat kā oriģinālā, taču anime un mangā manuprāt tie mazāk ķērās acī nekā šādā adaptācijā.

2 Likes