Parādi savu datoru + galdu = datorgaldu!

Ja vien būtu vēlme un laiks izmantot šo brīnumu biežāk.


PS. Mani RGB reizēm dzīvo paši savu dzīvi, don’t judge the colors.
PSS. Cable management arī ir problēma, jo vajadzīgs vēl izmantot divus USB hubus.

7 Likes

Sexy

1 Like


Nopirku otru monitoru, jo sapratu, ka esošais bojā acis. + Jauna pele un paliktnis.
Reāli to moni, kas tagad vertikāli, būs jātirgo nost, jo kad uz šamo skatos, tad vnk jūtu, ka baigi ātri nogurst acis; laikam FRC sabojājies or smth.
Bet nu jaunais ir 240Hz, tā kā varbūt, ka tāpēc no jaunā acis nenogurst ne tuvu tik ātri.

4 Likes

Cik iepriekšējam? Vienmēr maza ziņkāre dzirdēt no cilvēkiem vai 144 → 240 būtu manāma atšķirība, kas atsistu cenas starpību.

BET neizjūt tik ļoti, kā visi slavē. Acis it kā man ir labas, biju pie acu ārsta gada sākumā, visus testus uztaisīja, pateica, ka viss kārtībā. CS:GO uzkapāju, līdz 240fps bija, bet baigo atšķirību nesajutu.
Bet to, ka acis nogurst ĻOTI jūtami mazāk, tas gan, un tā dēļ vien jau bija vērts.


Smaga geimeru dzīvē tad nav GPU tad izvēlēties nevar kuru tad likt iekšā

3 Likes

Ja es būtu tavā vietā, gan jau izvēlētos 3060 un nevis dēļ tā, ka rei treisings, bet dlss.

Izskata ziņā nekas nav mainījies, taču esmu progresējis no i3-8100, RX 570 līdz i7-9700k, RTX 3060 Ti. Priekš nākošā GPU atjauninājuma man būs pa labam jāmaina MB un CPU.

3 Likes

Monitoriem nevajag upgrade?

Kamēr es esmu gatavs sēdēt uz 60Hz, gan jau nē. Mani pagaidām diži nevelk uz ātrajiem monitoriem. Ja lietotajā tirgū pamanītu pa labu cenu kādu lielizmēra 4K monitoru, par to gan es sāktu aizdomāties.

1 Like

Un kā tev sanāk OW? Ja sūdīgi, vainošu tavus 60Hz monitorus. :D

1 Like

8 Likes

Atverot šo tēmu, sapratu, ka manā datorgaldā nekas diži nav mainījies gadiem ilgi. Tas tik progresīvi paliek nekārtīgās. xD

6 Likes

1 Like

same here. bet spoiler alert, something big is brewing.

6 Likes

Manā dzīvojamajā istabā jau no sākta gala bija sarežģīta situācija ar mēbeļu izvietojumu. Tāpēc, tolaik ievācoties, šis bija mans labākais risinājums kur bija pa vienam galdam abās datorkrēsla pusēs:

Šodien uzdrošinājos izveidot, iespējams, labāku variantu, kas ietaupītu vairāk vietas istabas vidū. Risinājums apvienoja abus galdus kopā:

Lai paša kājām netraucētu galdu kājas, tās nācās izņemt, un galdus stiprināt ar metāla plāksnēm :smiley:

Tagad šis kļuva par datorgalda hibrīdu. Man patīk gala rezultāts. Tagad ir uzlabota piekļuve skapim, vairāk vietas istabas vidū, un nav diskomforta piekļūt pie abām galda daļām.

8 Likes

Sejā baigi saule nespīd? Es arī sēžu ar skatu uz logu un man lielākoties nākas vērt pa pusei ciet aizskaru, lai acis nežilbst. :D

Šodien izveidoju šo setupu. Saule noteikti spīdēs tieši sejā, taču man ir kārtīgas žalūzijas kuras es vienmēr te turu ciet pa dienu. Citādi viss kas man atrastos uz galdiem karstu un izbalētu. Viens no maniem 3D printētajiem, melnajiem korpusiem savērpās man te uz galda stāvot saulē.

1 Like

Mana intuīcija saka, ka optimālākā vieta galdam būtu otrpus istabā no skapja, bet tad atkal nez kur dīvānu bāzt. :D