Parādi savu datoru + galdu = datorgaldu!

@haachikooo pie manis losjonu un salvetes neatradīsi, tikai WD40 un pap. dvieļus.

Visā nopietnībā gribētos jau šādu, bet nav tam ne vietas ne līdzekļu.

2 Likes

Īstu vīru lubrikantu var lietot arī priekš ateļošanas un rūsas noņemšanas.

1 Like

Šie dvieļi maksā tik dārgi ka sirds sāp

1 Like

Izskatās pēc tiem, kur katra loksne pēc idejas ir vairākreiz lietojama lupata.


Pārvācos jaunajā dzivoklī, tā apmēram izskatās mans sapņu stūrīts.

13 Likes

Īstens weeb midzenis.

6 Likes

Certified geek moment.

2 Likes

Upgrades completed.

10 Likes

Name your waifu without naming your waifu.

4 Likes

she’s not tho xD I just like her design for things thats it. No showa es Ritsuko kaut cik ka waifu uzskatu

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuure…

1 Like

Kāpēc izvēlējies spiedpogu plakandēli ar atsevišķiem F* taustiņiem? Ir iespēja dabūt vēl mazāka izmēra spiedpogu plakandēļus:

Šāds ir man, ir diezgan ērti.

3 Likes

Zinu, bet pie šī esmu pieradis, man vienmēr samērā daudz vietas pelei bija tpc nekad nedomāju par smallest pat vidējo es paņēmu tikai intereses dēļ, un tgd skatoties uz vidējo un uz mazāko man manējais dizainā vairāk pievelk, especially cuz of arrow keys, bet nu kkad mazo ar paņemšu intereses pēc.

1 Like

40% arī izskatās interesanti

Honestly looks bad af xD

2 Likes

No.
Having to press 2 keys instead of one is a PITA if you use them even seldom.
Darbam izmantoju MacBook Pro, un man BESĪĪĪĪĪ ka man vajag spiest Fn, lai uzspiestu kādu F pogu. Vnk derdzas.

1 Like

Tev vienmēr izvēlēties F pogas pēc noklusējuma, bet tad atkal multimēdijas kontrole paliks sarežģītāka.

It’s a lose-lose situation. Laptops, smh.

mans datorgalds kluva par tikai galdu, mans divdesmit gadigais laptops ir beidzot kritis……tagad gaidisu vai nu kad vinu salabos vai kad dabusu jaunu

Floppy diski un pele ar bumbiņu? Nez vai tik vecam dinozauram vispār bija PS/2 ports? Vai vispār bija mouse support in OS? :D
image

3 Likes