Par ko Tu šobrīd domā?

Domāju par savām savstarpējām attiecībām ar cilvēkiem savā dzīvē, par cilvēkiem kurus neesmu pietiekami novērtējis, pietiekami pateicies par viņu jaukumu un rūpēm. Par vārdiem kurus neesmu izteicis, jo vienkārši bail. Būs brīdis kad būs par vēlu un tam vairs nebūs nozīmes. Ko es te daru? Labi, bye.

ja ir grūti pateikt, tad manuprāt labi der tādas lietas uzrakstīt un piemēram kā kartiņu vai vēstuli nosūtīt. tad nav arī acīs jāskatās un nekādas bailes arī neizjutīsi :kawaii_potato:

Laba doma, paldies!

Ko Tu tādi dari uz laptopa, lai dabūtu 90 grādus? Varbūt ir aizaudzis ar putekļiem? Laptopiem mēdz aizaugt šī vieta ar putekļiem pie ventilatora, google bildīti uzmeklēju pat.

Zinu par ko runā. Veco laptopu jaucu tīrīšanai ik 4 mēn, bet šim garantija, kas pats par sevi ļoti ierobežo iespējas.

Actually I made a special desk for it to have better air circulation
16141015975704456022025585304086|690x920

1 Like

Jā, izlasīju, ka ir garantija, tad labāk jau nelīst iekšā, ja kaut kas anulēs garantiju.

Man arī ir Acer Aspire. Neko nedarot temperatūra ir 35 grādi, ikdienā lietojot kādi 40 ar kapeikām vidēji. Ar spēlēm neaizraujos, gandrīz neko nespēlēju, bet piemēram, spēlējot Genshin Impact temperatūra var sasniegt 70 grādi, maksimums 75, kas ir normāli. Laptops nav jauns, 4 gadi jau, esmu tīrījis tikai no putekļiem, termo pasta nav mainīta.

Varbūt ir vērts apsvērt garantijas iespējas, ja jūti, ka baigi karst un tā kā tam dabiski tā nevajadzētu būt :thinking:

welp, vasarā, kad skolas papīri nededzina papēžus nesīšu uz garantijas apkopi, tad redzēs vai paliks labāk.

es šobrīd par pavasari domāju! :seedling::herb::leaves::four_leaf_clover::potted_plant:

Es domāju, kā nopirkt trūkstošos materiālus, lai pabeigtu dzīvokļa remontu…