Overwatch niki un saspēles

Tad veidojam arī nākamajās brīvdienās pilnas komandas saspēli? :smiley:

vajag kaut ko agraak :) darba dienas vajag ari kaut ko iemest savadak pa nedelu tu jau vairs spelet nemaki (team vs team…):blush:

Darba dienās ne visiem sanāk, nu bet labi, ja ir iespēja vismaz kaut cik savākties, tad tā iespēja jāizmanto! Tik jāizdomā cikos :smiley:

@overwatch_grupa
Kad un cikos darba diena kaut vai uz 3 spelem bet vaidzetu lai svetdien atkal anv pirmas speles jaatceras ka tad tur spelet 6v6

@StopThatPls: “ja tā ir pievakare, der jebkura diena”

Dēļ samērā nepastāvīgā darba apjoma, teorētiski mājās esmu ap 00:00, reizēm ātrāk… ja nepaspēju uz pēdējo transportu - tad ne ātrāk kā pusvienos.

Vēl pastēv iespēja dienas pirmajā pusē… tur varu ar samērā nosacīti, jāskatās, kas pa dienu.

Mans grafiks neizskatās pārlieku daudzsološi, varu spēlēt agrākais 22:00, ja nav nekas cits jādara. Varam mēģināt ceturtdien vai trešdien.

Tad trešdien ap 22:00?

labakaja gadijuma mans but 23:00 taka ja kas tad pievienosos…

@overwatch_grupa atgādinu, ka mums šodien 22:00 būs saspēle! :smiley:

1 Like

Ehh tik labi aizgāja, ja man nebūtu noraustījies internets, tad vēl joprojām spēlētu xDD

man liekas blizzardam noraustijas jo visus izmeta

S\akumā nobijos, ka man noticies kaut kas… tad bračka teica, ka viņam ar… nu pastāv iespēja, ka abiem ir Lattelecom un tas nobeidzās… nu varbūt @Mrspambox3 ar lattelecom? :thinking::grin:

Ja LTT bet vissparejas strad…un vinam server stuff kaut kads notiek ow
But anyway bija laba saspele jamekle vairak combo wombo un vajag 6 speletajus provet satabili savakt

Tūlīt būs brīvdienas, kas nozīmē, ka būs daudz laika spēlēm xD

@Kadiljaks es taču biju teicis, ka visa Eiropa lieto lattelecom xDDD

@overwatch_grupa
sodien ?

Piedāvāju rīt ap 22:00

1 Like

Saspēle.

Šodien.

21:00

1 Like

Sapratu.

@Onii_chan

Būšu.

Pārējie.

Arī.

Esat.

2 Likes