d6.lv | Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | Ziedojumi

Overwatch niki un saspēles

overwatch

(Mārtiņš) #41

Tad veidojam arī nākamajās brīvdienās pilnas komandas saspēli? :smiley:

(Mr.3rd) #42

vajag kaut ko agraak :) darba dienas vajag ari kaut ko iemest savadak pa nedelu tu jau vairs spelet nemaki (team vs team…):blush:

(Mārtiņš) #43

Darba dienās ne visiem sanāk, nu bet labi, ja ir iespēja vismaz kaut cik savākties, tad tā iespēja jāizmanto! Tik jāizdomā cikos :smiley:

(Mr.3rd) #44

@overwatch_grupa
Kad un cikos darba diena kaut vai uz 3 spelem bet vaidzetu lai svetdien atkal anv pirmas speles jaatceras ka tad tur spelet 6v6

(:^)) #45

@StopThatPls: “ja tā ir pievakare, der jebkura diena”

(Dmitrijs) #46

Dēļ samērā nepastāvīgā darba apjoma, teorētiski mājās esmu ap 00:00, reizēm ātrāk… ja nepaspēju uz pēdējo transportu - tad ne ātrāk kā pusvienos.

Vēl pastēv iespēja dienas pirmajā pusē… tur varu ar samērā nosacīti, jāskatās, kas pa dienu.

(Daniels) #47

Mans grafiks neizskatās pārlieku daudzsološi, varu spēlēt agrākais 22:00, ja nav nekas cits jādara. Varam mēģināt ceturtdien vai trešdien.

(Mārtiņš) #48

Tad trešdien ap 22:00?

(Dmitrijs) #49

labakaja gadijuma mans but 23:00 taka ja kas tad pievienosos…

(Mārtiņš) #50

@overwatch_grupa atgādinu, ka mums šodien 22:00 būs saspēle! :smiley:

(Mārtiņš) #51

Ehh tik labi aizgāja, ja man nebūtu noraustījies internets, tad vēl joprojām spēlētu xDD

(Mr.3rd) #52

man liekas blizzardam noraustijas jo visus izmeta

(Dmitrijs) #53

S\akumā nobijos, ka man noticies kaut kas… tad bračka teica, ka viņam ar… nu pastāv iespēja, ka abiem ir Lattelecom un tas nobeidzās… nu varbūt @Mrspambox3 ar lattelecom? :thinking::grin:

(Mr.3rd) #54

Ja LTT bet vissparejas strad…un vinam server stuff kaut kads notiek ow
But anyway bija laba saspele jamekle vairak combo wombo un vajag 6 speletajus provet satabili savakt

(Mārtiņš) #55

Tūlīt būs brīvdienas, kas nozīmē, ka būs daudz laika spēlēm xD

(Mārtiņš) #56

@Kadiljaks es taču biju teicis, ka visa Eiropa lieto lattelecom xDDD

(Mr.3rd) #57

@overwatch_grupa
sodien ?

(Dmitrijs) #58

Piedāvāju rīt ap 22:00

(Mārtiņš) #59

Saspēle.

Šodien.