Overwatch niki un saspēles

Unranked nevar saspēlēt?

Tas būs ilgi…

Protams, ka var :smiley:

nav intresanti vissmaz man :slight_smile: jo quick play es vissmaz speleju ar to ar ko nemaku

Nākat iekšā spēlē!

Tu vari izmantot šo tēmu, lai atrastu augstaka līmeņa spēlētajus par mani. :grin:

cilvēki ar konsoli, piedāvāju jums izdevīgu piedāvājumu: spēlējiet ar mani un es jums uz X mačiem sēdēšu ar heals virsū. moira, zen, ana, izvēlieties paši savu kabatu. satisfaction guaranteed, bet naudu atpakaļ nedabūsiet.
:^)

2 Likes

saubos ka te kads masters ir :stuck_out_tongue:

Cilvēki iesaku izmantot @vriska piedāvājumu , ideāli moiras plays , kā arī vienmēr tiksiet pabaroti ar heal .

2 Likes

:smiley: paldies, nedaudz par augstu vērtējums, bet es cenšos
vienīgais, ko es nevaru izārstēt ir nāve un stulbums.

1 Like

Salody#2400

Vakar saspēlējām ar @haachikooo un @Salody… diezgan normali ka pa manam sanaca… butu vel @Onii_chan un @Menestrels butu vispar pa pirmo.

1 Like

tad jaliek evenets or smth…kads tacu gribeja tipa AF komandu taisit :P

Kurs tad?

pamekle :) kada no ow topicikem bija…bet saubos ka mums ir pietiekami daudz aktivi speletaju…

Vakar pie galda sēdēja pieci gabali.

Varam sarunāt konkrētu laiku un dienu masīvai saspēlei. Ko sakat? @Kadiljaks, @Onii_chan, @Salody, @haachikooo

1 Like

@Kadiljaks dps
@Onii_chan off tanks
@haachikooo heals/dps(moira)

pec statiem
@MoistFace - supporrts/tanks
@Menestrels - pec statiem nevaru izdomat…
@StopThatPls -flex…

ar ko parejie spele ?

1 Like

Pēdējā laikā visvairāk spēlēju ar tankiem.

nu jus jaizdoma uz ko kas speles un uz prieksu scrimot…

Nu ko mani dārgie dāmas un kungi. D.vas datoram nosprāga mātesplate, kas nozīmē, ka D.va dodas atvaļinājumā uz 3 mēnešiem līdz sev nopirks jaunas detaļas kompim.

japiemet adminem darbs…

pirkt jaunu nav jegas noperc lietotu un dzivo laimiigs ~30 euro jautajums… OW maksa vairak…