Overwatch - klačas

Bastionam vispār ir jāmaina skaņa uz ko šādu:

Šis būtu ,manuprāt , bikiņ pa traku😂

Dažas lietas vienkārši vajag :joy:

Daudzas skaņas vispār var paņemt no SAO 3 pēdējās kaujas

jā , tur tiešām ir liela izvēle

Video 14 sekundē parādīts, kā widowa var šaut, kad to boosto Mercy

Man tikko prātā ienāca jauns heroe , tāda pagara stikla dāma kura šauj vai met ar stikla lauskām , būtu interesant heroe :joy::heart:

xD Es kkad instagramā uznācu labu iespējamo varoni Talonam, tanku. Tā bija meitene, kam roku vietā ir zirnekļu kājas un tā sūta kaujā pa zemi nelielus robotus, kas cīnās par viņu. Šādas šaušanas metodes OWā vēl nav

Uuuuu , šis varētu būt tik labs , ideja līdzīga kā no Lola Elises (tur ir tāds champion)

Vispār OWā varētu arī pievienot varoni, kas būtu AOT kareivis. Ar visiem zobeniem un virvēm.

Jā katram ir tikai daļa no tā .

1 Like

Un svarīgi, lai tad būtu tieši tās velkošās skaņas, kad virve saritinās un sprādzienveidīga skaņa, kad tā tiek izšauta. (Izskatās, ka esmu kkāds skaņas fanātiķis) Ja OWā likt papildinājumus, ko varētu iegūt lootboxos, tad tām noteikti ir jābūt skaņām

Bet ja tā es vairāk būtu par kādu mage heroe , vienalga kurā kategorijā ir . Parasti man pie sirds vairāk iet tādi

1 Like

Moira ir līdzīga mage hero, tai ir interesantas spējas

Nu jā , viņa ir arī vienīgā , varētu vispār uztaisīt kkādu jaunu sadaļu kuru aizpildīt ar varoņiem , domāju ka viņi par to jau ir runājuši

Man liekas, ka tur jau ir pietiekami daudz sadaļu. Ja būs vēl, tad tas jau būs nedaudz pa daudz xD

1 Like

Ehh tas arī , es vispār nevaru prognozēt overwatch nākotni , tagad jau visa liekas tik daudz .

1 Like

Manā listā jau tā ir daudz skinu kuru es vēl gribu dabūt , tuvojas uprising events , tas new year events , anniversary events , ehh tik daudz kā

Vienmēr ir iespēja lootboxus nopirkt xD

Dēl Loot box es netērēšu naudu , man jau pietiek ar to ka man ir jāpērk ps plus.