Overwatch - klačas

Es arī nezinu , šodien brīnījos , manuprāt , tas ir vienkārši atbalstam vai arī lai popularizētu tādejādi gūstot vairāk skatījumu tiešraidēs.

1 Like

Tagad man liekas basic loot box vajag taupīt ,kad ieviesīs tos blizzard world skinus ne?

Priekš kam??

1 Like

Nuu lai varetu pec iespejas vairak skinus dabut no tiem jaunajiem blizzard world

Nop, tā tie lootboxi nestrādā xD. Iegūstot lootboxu tajā uzreiz jau ir ieprogrammēts tās saturs.

1 Like

Eh , okay es jau domāju , interesanti ir tas ka pēdējās 5 h esmu nospēlējis ar D.vas

Es ar tā kādreiz biju domājis, līdz man te pat forumā tā pat kā tev pateica, ka tā tas nestrādā xD Es uz to brīdi biju sakrājis 6 lootboxus XDD

1 Like

Man ļoti patīk D.vas mobilitāte un ātrie uzbrukumi. Tik viņai ir 2 lieli mīnusi, kas piemīt visiem tankiem OWā, tas ir lielais augums, kas ļauj pretiniekiem viegli trāpīt un tas, ka tā maz ko var izdarīt no lielāka attāluma

1 Like

Cik sapratu developeri ir pateikuši ka nākamais būs tanks tākā ceram

Nākamais būs tanks?

1 Like

Jā visur tā vismaz runā , kam bus vislielakais pieprasījums tas arī būs , bet ja nebūs nav ko skumt , pērn izlaida 3jaunus varoņus takā domāju ,ka šogad nebūs mazāk

Anu izlaida Julijā
Sombru Novembrī
Orisu Martā , domāju ka ap martu arī būs tikai jaunais varonis

Man liekas, ka OWā viss notiek mazliet par ātru, jo, ja gadā iznāk 3 jauni varoņi un visu laiku pienāk tik liels skinu daudzums, tad, kā gan OW izskatīsies pēc gada??

Pašlaik notiek cīņa starp jaunu defence un jaunu tanku. Ja nākamais hero būs no Talona, tad visticamāk, ka tas būs tanks, jo Talonam vēl nav tanku.

1 Like

Jap tas notiek par ātru , es arī biju par to aizdomājies , bet bez tiem eventiem vienam pašam garlaicīgi paliek😕

Esmu bieži domājis par to kā būtu ja pašiem varoņu ability iedotu krāsas nu piemēram lidojot ar D.vas aizmugurē velkas nopērkamas krāsas ,ko tu par to domā?

Tas neder, traucē redzamībai utt. Labāk būtu tad pielikt specefektus. Piemēram, ja Hanzo trāpa headshotā, tad bulta turpina savu ceļu līdz trāpa sienā piesitot kritušo varoni pie tās.

Vouv , šī ir riktīgi laba ideja , tev gan fantāzija strādā :slight_smile:

Ne jau fantāzija, bet atmiņa. Biju kkad par šo lasījis blizzarda forumā xD. Bet vispār es gribētu tādus specefektus kādi ir animēs. Piemēram kad widowa šauj, lai tas būtu kā Sinonai no SAO 2

Skaņa varētu būt kā šeit ^

Vispār OWā vajag labākus skaņas efektus. Piemēram Doomfistam derētu skaņas no OPM anime, kad Saitama sit, kas būtu, līdzīgs īsam sprādzienam. (20. sekunde) apakšā

Junkrata vai D.vas ultimate sprādziens varētu būt kā ^ (pirmajā video) nobeigumā.

Kad Orisa savelk kopā ar savu bumbu pretiniekus, tad skaņa varētu būt kā 29. sekundē (lejā video)

Ouuu nice , starpcitu dzirdēju par tādu jaunu čempionu kā (junkart) Queen.

Reinharda ultimate, kad viņš sit savu āmuru pret zemi vajadzētu tādu skaņu kā te 5:11 Kur Reineru gāž pret zemi