Overwatch - klačas

Neesmu vēl pieredzējis, ka kāds būtu pircis zelta ieroci Meijai

1 Like

Nu ar viņu ir tik a lot of fun , man vidēji spēle ja ir normāla komanda ir -/+ 30 soli kili

1 Like

@xrobisxxs vai tu esi tikai OW fans, vai arī esi pievērsies tādām lietām, kā anime un japāņu popkultūrai? :smiley:

1 Like

Nē , esmu bieži skatījies Japāņu Anime , tikai pēdējajā brīdī nav laika un esmu pamanījis ka tās grupas kurās esmu gribējis rakstīt ir Locked nezinu kāpēc , bet jā viens no maniem mīļakajiem anime ir Gasaraki (man liekas ta bija angliski).

Death Note , varbūt arī šo zini , nenormāli laba

Tad izveido jaunas grupas :smirk: :D

Nee jus jau varat rakstiit tur var tikai tie cilvēki kuriem laikam ir kāds statuss . Tumšā pasaule or smth?

nēnē mans draugs, rakstīt visur var visi :smiley: vienkārši ej un drukā

1 Like

Skaidrs , laikam pirmīt vienkārši neatradu , vai arī man jāiet no datora😂

Apakšā ir poga reply, tā darbojas vienādi visur :smiley:

Paldies , vajadzētu uzlabojumus nelielus telefona pārlūkā , vismaz man tā šķiet

Man ir jaunumi , brālēns atdeva savu OW pc acc uz kura D.vai ir golden , bet man nav normāla pc lai spēlētu😂

Tu man piedāvā to acc? :smiley:

Es padomāšu . bet pašlaik nē.
Ir doma nopirkt normālu gaming pc un varēsim abi buhāt ja vēl tad spēlēsi:)

Saku uzreiz, man nevajag. Nepatīk, kad daļa darba jau ir izdarīta manā vietā

Protams, ka spēlēšu! OW ir dzīve :D Man ir plāni nākamgad uzlabot savu PC

true , tad vairs nav interesanti :wink:

1 Like

Tas acc uz kura es spēlēju arī nav mans, bet draugs atdeva, jo viņam tur nekas nesanāca :smiley: Tāpēc sāku uzreiz ar kkādu 30 līmeni

1 Like

okey , tikko iegāju caur datoru un šis webs un pc izskatās labāk nekā uz telefona

1 Like

Tu spēlē kaut ko cit izņemot OW?

Pa retam uzspēlēju Minecraftu ( xDD ), biežāk jau WoT Blitz un nedaudz mazāk par pašu OWu spēlēju Heroes&Generals, citas spēles maksā naudu, kuru es negribu tērēt, jo dators man nav tas labākais :smiley:

1 Like