Overwatch - klačas

Paldies ^-^)/

1 Like

Nu ko draugi tuvojas jauna sezona ! Kā jums parasti gāja iepriekšējajod placement matches? Kādi mērķi šai sezonai?:+1:t2:

Pēdējā placement matchos es uzvarēju 8, 1 bija neizšķirts un 1 zaudēts. Šajā sezonā mēģināšu iet uz platinum ranku

Uz pleiša ir diezgan neiespējami dabūt 8 uzvaras

Es ceru šoreiz vismaz uz 5 uzvarām, lai man būtu stabils gold ranks un varētu jauki iet uz platinum

Jap tas būtu vislabākais , cik tev pietrūkst līdz golden gun? :joy:

Ja es visu pareizi sapratu, tad šīs sezonas beigās es iegūst 250 pt un tad man atliks tik vien kaa 1000 pt līdz manam pirmajam golden ierocim D.vai xDD Tev jau ir golden ierocis?

1 Like

Ehh nē man pagaidām ir kkur 1500 , šajā sezonā mēģināšu dabūt kkur 500, un tad kkā arī tos 1000, kam pirksi jau zini?

Pirkšu D.vai. Un man liekas, ka tu pirksi Meijai vai ne? :smiley: Vispār tie punkti diezgan ātri krājas, ja QP aizvietot ar competitive spēlēšanu :smiley:

1 Like

Ehh , vai Mei es īsti nezinu , bija doma Mercy ,bet sapratu ,ka viņai pirkt jēgas īsti nav takā gaidu kādu priekšlikumu :joy:

Pērc Doomfistam. Viņam ir lielākais zelta ierocis spēlē xD

1 Like

Man tāds prieks ka mūsu OW topiks ir viens no aktīvākajiem😂

1 Like

Istenibā varētu , vēl esmu domājis par Anas ieroci,riktīgi labi izskatās😂

Es pirkšu ieroci sava main hero - D.vai, lai brīdī kad es sāku uzbrukt savam upurim, tas saprastu, ka viņam ir beigas :smiley:

Laikam jau būs vien jāpērk viņai , tu varbūt zin viņai to Bee skinu? Es gribu vēl maijā kad būs tas events dabūt to skinu un tad ideāli izskatīsies ar to skinu

Bee skinu var dabūt vienkārši lootboxos. Vispār man tas skins ir, bet man tas nepatīk, tāpēc tā vietā man ir parasts White rabbit skins. Gribu viņai to jaunā gada eventa skinu un policistes skinu.

1 Like

es gribu zen zelta ieroci jo man beidzot ir nutcracker zen un zelta rieksti ir labākais ierocis spēlē, +2x critshot
bet tad man actually jāspēlē kāda sezona :^/ labs joks

2 Likes

Cik esmu spēlējis Zenu, tad varu teikt tikai to, ka ar viņu spēlēt ir nereāli grūti : |

1 Like

Eu iesim kopaa placement nu un bus bus nebus nebus nav ko zaudet

Es domāju mei .