Overwatch fandom

2 Likes

Pēdējā laikā manu interesantu combo, kuram mez kāpēc maz uzmanības vērš. Vismaz grupās kur esmu spēlējis.

Ash pluss zen. Ash degšana dod papildus dmg, savukart zen discourse lodīte ar. Rezultāta ļoti liels dmg īpatsvars rodas…

3 Likes

hanzo cat so cute :3

1 Like

Kamēr cita pasaules daļa izklaidējas jaunā eventa ietvaros, citi kuri dēļ laika joslas vēl gaida var papriecāties avādākā veidā… Paldies! ^^

1 Like

PTR serverī parādījusies jauna karte: Paris.
Uzbūve viņai samērā interesanta - kaut kas starp Hanamuru un Volskaya - pirmo punktu ir samērā viegli būs ieņemt, taču otro diezgan sarežģīti. Pēc grūtības kā karte Venēcija.

Kāmim it kur izvērsties. Snaiperim mazliet mazāk, taču pa lielam visi tālās distansec turētāji varēs izklaidēties. daudz barjeru un aizsegu kur var slēpties. Tāpat daudz sānu eju, izstabas un citas negaidītas vietas. Viss kā mazai pilsētai pienākas.



1 Like

Beidzot mape kur padoties

Kādā ziņā? Nekad nepadoties, iet uz priekšu un lauzties cauri!

Btw - varu pieteikt - ka pirmo punktu pa lielam ir noturēt samērā atkal vienkārši - piemēram Žurkai tur darbiņš viens un divi. Vai tam pašam Bastionam - easy game!

RIP…:rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Im dumb!? Where is the joke?

uzprasi @DarKray ;p

Hey, kas jums sakāms par jauno varoni?

1 Like

Pims nedēļas, laikam vēl tieši redzēju tīzeriti un sapratu, ka būs jaunais supports.

Ja godīgi - gmm - izskatās diezgan interesanta persona - soldier, ana, lucio krustojums. Grūti tā spriest, taču iedomājos jau moemtnus bastions+Baptiste ult XD pretinieki pat tuvumā nelīdīs…

Bet kopumā man kinda šķiet interesants. Blizzard minēja ka sākotnēji būs supports kā jaunais varonis, ko ar redzam. Taču kaut kādā merā - pašlaik, viņš izskatās diezgan samērā overpowered, un ka tik nesanāks Brigitas liktenis beigās …

1 Like

you will be baptized motherf***er :D blessed with sum heals :D

Ak tie nolādētie babtisti! Nekas nav man īsti patikuši!!

:owocry:
viņš izskatās tik interesanti spēlējams. beidzot iemesls atjaunināt overwatch un ptr uz datora

Pa daudz hīla dod. Šitāds splash hīls uz… SIMTU? ir pa daudz

pēdējais laiks kādam ubersupportam :)
man patīk, nupat izspēlēju dažus mačus baptiste vs baptiste :D

secinājumi
ierocis: nedaudz tracinoši, tas burst fire ar pauzēm… tā būtu ļoti satisfying (bet arī nedaudz op :D)
heali: primārajam hīlam nav self heals, kas ir Problemātiski dažās situācijās bet apstādina Baptisti no būšanas par mobilāku un spēcīgāku Ana
spējas: OOOOOOOHHHH i’M HALF WAY THEEEERE WHOOOAAAAAOH LIVING ON A PRAYER

ak jā, un ults ir arī tīri pieklājīgs, bet situacionāls. iedomājoties damage boost stackus man pēdiņas svīst

!!! viņš!

3 Likes