Overwatch fandom

:two_hearts::sparkling_heart::yellow_heart::heart::heavy_heart_exclamation::heart_decoration::heartbeat::heart_eyes::hearts::smiling_face_with_three_hearts::revolving_hearts::gift_heart:

1 Like

Pag… ko?? Un kas ir tas Omnics?? Ķip 2 varoņi reizē??

GUUUYS!!! OMG

1 Like

Viņas ults būs tas BOB

Ne pavelti mcree biju uz pasakuma postera. Un to ari route 66 noradija ka nakamaos bus saistits ar mcree.

2 Likes

Mani tagad interesē tik tas vai ECHO būs nākamais varonis. Zin kā… tiks līdz apaļam skaitlim 30 viena pasākuma laikā

Un tagad tapa skaidrs, kādēļ tik ilgi nebija OW īsfilmu :thinking:

4:41 - Q

:smiley:

Hmm… ja ta godīgi tiešām izskatās visnotaļ interesanti. Bet jautājums rodas, kas ir tā robota dāma kura izlien no kapsulas. Kā sākumā bija teorija, ka tur bija glabājies reaktors kurš varētu barot kinda ekzoskletu, jo saprotams ka kamera ir ar dzesēšanu. Taču mums te parāda jaunu persu kuram vēl lūdz nodot sveicienus mērkaķim… hmmm…

Protams, pats jaunais varonis arī nemažak interesants būs… lai gan… cik no nopratams arī ties tendēta tāda kā snaiperis-tanks.

P.S. Ieeju blizz, gribu mazlie OW QP uzspēlēt un šeku reku man Destiny 2 kā dāvanu iemet.

Kāpēc man neko neiedeva? ;-;

Es hvz… man vnk bija un teikts ka pa godu Destiny dzimennei luk ari iedeva un lidz kuram kuram tur novembrim jaapsriprina… randoms, neko nepadarisi. Jatrakais tas ka kompis man to fiziski nevar pavillt.

Un reku arī story

2 Likes

Man beidzot iedeva!!

she hawt af :heart:

2 Likes

https://shop.lego.com/en-LV/overwatch-sets

Varat jau pasūtīt! :smiley:

1 Like

Es joprojām gaidu kad Lego Pirates atgriezīsies.

draugi, paziņas, cilvēki kurus es pazīstu, variet mani saukt par mr dps main

(ashe ir uz ptr)
(ja čalis var auditorijā trīs sēdvietas zemāk par mani visu lekciju spēlēt paladins, es drīkstu izmēģināt ashe)


edit, secinājums:
skini: ir pieņemami, pat zilie izskatās tīri labi. man patīk Thorn un viens no mobsteru skiniem būtu labs, ja būtu paturēti baltie mati :/
spreji: jāpiemin, jo ir ļoti daudzi, kas attēlo BOBu un man tas patīk :^) izskatās labi
spēlēšana: patīk tas, ka, unscoped, ierocis šaus tik ātri, cik tu vari piespiest peles pogu. scoped šāviens ir manāmi lēnāks, kaut precīzāks. dinamītu es aizmirsu izmēģināt, jo aizrāvos ar mēģinājumiem pa to trāpīt, pirms tas nokrīt pie zemes (:D). Shift spēja dod diezgan vērā ņemamu knockback (kas tev nenodara pāri, tikai pretiniekam). Ja mērķē to tieši uz leju, tu spēj uzlidot diezgan augstu gaisā.
BOBs: BOBs. viņš nav šo pelnījis

3 Likes

Spēles labākais balss aktieru duo.

2 Likes

Man visu šo laiku likās, ka tā kāmīša balss ir vnk kkādā veidā ģenerēta datorā nevis kā legit voice actor :D Negaidīti

1 Like

Nelikšu īsti epic playos, jo vienkārši izmēģināju

Ashe ir vispār tīri fun :D situācijās, kad tev pretī ir 6 Ashes un visa tava komanda sastāv no viņām.

2 Likes

Beidzot paša printēts, jēdzīgs telefona turētājs :smiley:

4 Likes