Overwatch balss čata problēmas

Ļoti interesanta kļūme man iekš OW … man stāv “mute” un ko lai es darītu, tas nepazūd! Pastaigājot pa foruma dzīlēm sapratu ka daudziem ir tāda ķibele bijusi vai ir un viennozīmīga risinājuma neesot! Pat pārintalēšana nelīdzot daudziem.

Lai gan atkal, vismaz šodien ir problēmas ar savienojumu, attiecīgi sākumā viņš neļauj savienoties ar serveriem, bet otreiz kaut kā ilgi meklē, bet savieno… human overload?

2 Likes

Man ir/bija tas pats, tādēļ arī pēdējās reizēs klusēju

man tā arī bija, bet izrādījās battlenet un datora uzstādījumi vainīgi.
vajadzēja battlenetā ieiet, kur jau tā kā caur interneta pārlūku https://www.blizzard.com/en-us/ un tur pie acc settings -> parental control bija jāpārbauda vai nav kas saspaidīts. tad bija pašā datorā pie sound settingiem (mikrafona uzstādījumi) arī nez kāpēc uzlikts “disable”, ko vajadzēja pašai noņemt.

Jau viss pārbaudīts un settingos vispār nerādos bez liekas vajadzības.

Bet cik novērots šajās divās dienās problēmas vispār ir ar servera savienojumu… vai nu problēmas ir no mana provadera puses vai Blizz puses grūti teikt. Bet tā vien šķiet, ka problēma ir tanī!

Jo man ar aizkavējumu notiek pievienošanās mačam, kā arī “Connec to voice chat” uzraksts vispār neparādās. Un ja parādās dīvainā kārtā puse komandas man rādās kā noklusināta.

Vienīgais atliek pašlaik “flashot neta” uzstādījumus un tad cerēt uz ko labāku… bet negribās neko darīt. Vienreiz izdariju un nācās beigās meistaru saukt XD

pOOOTAMS! Mēs neesam spējīgi paredzēti lielu mušu baru, kas metīsies iekšā OW uz svētku laiku! Meh… lai pamocās tie, kas spēlē Competative! Lai ir nestabili savienojumi!

Un mēģinot vismaz iek’'lut atpakaļ iekšā iemetam tev priekšā pāris simtus cilvēkus! Vot šitais man besī… protams, kvartāla un gada peļņa kritusies, nah mums vajag papildus jaudu! Tāpat neviens nespēlē! >.<

![image|690x388](upload://ffV5XNWsCKxnnktUFdI7pGXOPYG.jpeg

Tomēr labums viens - tas laikam notika masveidā, jo ieejot man ne bana, ne mazāk punktu! Absolūti nekā!.. pat nezinu… :confused:

Pacik šī’tēma sāk ļoti plaši izvērsties domāju laiks radīt jaunu!

Sakot runājot:

Cik noprotu problēma pa lielam ir globāla un viennozīmīga RISINĀJUMA tai NAV! Palasot vairākus postus ir cilvēki, kam tā gadījies tikko nopērkot OW un praktiski nākamajā dienā saņēmuši šādu kļūmi!

Zinu @Onii_chan bija kļūme, ka viņu nedzirdējām! Manā gadījuma visļaunāk! nedz mani, nedz es nedzirdu!

Pašlaik atradies ļoti neparasts risinājums:

Sazinājos ar OW supportu un apskatot vajadzīgos failu ieteica atinstelēt iobit, kurš reizēm izraisot dīvainus konfliktus un teiksim tā: problēmas mehānisms saglabājies taču pievienoties čatam - dzirdēt runāt varu! Attiecīgi man vairākas reizes jāpaklikšķina “microphone mute” un tad viss strādā. Vot tā lūk!

Tāpat minēja arī par virtualām adapteru kartēm or smth un to atslēgšanu, bet tur es tik ļoti neiedziļinājos. Attiecīgi ir viena galvenā karte, kas atbild par netu un ir pāris virtuālās vēl kuras arī var būt traucēklis.