Ookami to Koushinryou: Merchant Meets the Wise Wolf. Alternatīva versija?

Tikko MAL ieraudzīju Ookami to Koushinryou būšot alternatīva versija.
Tagad rodas jautājums, tas ir kaut kāds remake oriģinālam vai kas? :thinking:

Pēc tā ko esmu lasījis, šī ir jauna adaptācija 2005. gada Spice and Wolf novelei. Tātad tā ir jauna anime adaptācija tam pašam oriģinālmateriālam.

Ja mēs gribam rakt dziļāk par to vai šī būs laba manta, jāskatās vai nav zināms kas pie šī strādās. Passione studija tā lāgā meistardarbus nav ražojusi, neskaitot Interspiecies Reviewers. :joy:

Neplānoju skatīties, ja pa lielam tas pats būs, tikai cita adaptācija. Nav īpaši intereses vēlreiz skatīties to pašu.

Es, teiksim, originālu maz atceros. No atmiņas atsvaidzināšanas viedokļa varbūt ir jēga skatīties šo, bet nu mums vēl jāredz vai šī būs labāka adaptācija par pirmo.

Ir jau pirmā sērija, es tā intereses pēc pašķirstīju. Man vecā animācija kaut kā liekas patīkamāka nekā jaunā.
Pāris kadri no jaunās un vecās.
JaunāVecā

ED ir labs jaunajai

Uzmetu aci jaunajai Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise Wolf, ir laba! Pašķirstīju cauri vecās adaptācijas pirmo epizodi. Jaunā noteikti izskatās modernāt un detalizētāk, vecajā jūt tālo 2008. gadu. Stāsts un kadru izvēle izskatās niansētāka nekā pirmajā adaptācijā. Internets man apgalvo, ka jaunajā versijā ir arī iekļauts vairāk no oriģinālās noveles.

Es skatos visai optimistiski uz šo jauno adaptāciju, tai ir visas iespējas pārspēt oriģinālu. Redzēs kā ies tālāk. Pie šīs adaptācijas norādīts, ka tā būs 25 epizodes gara tieši tā pat kā pirmās adaptācijas abas sezonas kopā ņemtas - 25 epizodes. Es gan nezinu vai jaunā adaptācija grasās nosegt tik pat lielu stāsta daļu, vai arī mazāk/vairāk. Ja es pareizi atceros, pirmās adaptācijas 2 sezonas nenosedza visu noveles stāstu.