OnePlus Open un lokāmo telefonu maciņi

Mmm… Šis mani paceļ dzeltenos karogus. Lielais tech trio mani mazliet raizē. Es zinu publicitātes ierobežojumus par video pirms produkta izlaišanas, bet katru reizi kad teju vienā brīdī parādās 3 video par vienu produktu, un atklāti negatīvi punkti netiek veikti, negribās uzticēties nevienam viedoklim.

Neskatoties uz to, programmu doks apakšā manuprāt ir solis pareizajā virzienā ar foldable UI

A kādus negatīvos punktus tu redzi?
Vienīgais, ko es redzu, ir:

  1. dārgāks
  2. nedaudz biezāks
  3. nav iespējams uzlikt maciņu (man tas ir būtiski, negribu netīšām sasist)
  4. potenciāli locījuma vietā var sabojāties ekrāns, kas arī šajā video tika norādīts

Pēc viena liela video:

“Nosauc cenu” - pielīdzina Samsungam- ūuuu daudz izdevīgāk

Nedaudz biezāks - “tāpēc ka saliktas ““labākās kameras”” salokāmo tālruņu vidū” - demonstrē 23. Gada standartiem mediocre kameras smh

Maciņš burtiski ir iekļauts standarta komplektācijā

Standarta špiels par to kā jaunā eņģe ar mazāk detaļām padara locījuma vietu “nemanāmu ja uz to neskatās”

(Šis atsauces gan ir no Aruna, ne Marķīza)

Esmu mazliet uzvilcies, kad objektīvi cilvēk neziklausās objektīvi

Ātri pārskrēju pāri arī Marķīza video, ēerily līdzīgi runas punkti, tikai jauktā secībā.

Nevienā brīdī tajā video nekas netika teikts par to, ka jebkurš foldable būtu izdevīgs cenā. Vuenīgais, ko viņš pateica, ir, ka šis ir lētākais pašlaik pieejamais foldable.

Nē, ja neskaita camera bump, arī tad būtu biezāks.

It’s OnePlus, they’re not Samsung or Apple, they’ve never had top cameras.

You mean this shit?
image
Tas nav maciņš, tas ir bumper case, i.e. shit.

Nepareizi, nemanāmu, ja skatās taisni virsū ekrānam, nevis no malas.

D-brand probably has something more decent, but it is what it is with foldables, that can’t take wrap-around cases as far as I know it.

D-brand pārdod uzlīmes, tie arī nav maciņi.

That’s exactly what I mean.

There you go: Dbrand foldable case, tough it’s for pixel

Yea, tas ir keiss, nevis maks. Atšķirība tāda, ka pa virsu ārējam ekrānam ir papildus panelis.

ahhh. nākamo reizi satieko kolēģi pačekošu, viņam fold4, un man liekās arī ārējam ekrānam bija kaut kas pāri.

Manai gaumei vēl pa vismaz tūkstoti pa dārgu. Savādāk es gribētu tādu hibrīdu starp telefonu un planšeti. Kurš zin, varbūt es pat būtu gatavs lietot planšeti kā telefonu. :D

Interesanti pēc cik locīšanas reizēm viņš pārlocīsies tajā vietā? :thinking:

Tajā video bija minēts, bet nu tas ir kinda random, atkarīgs no tā, kā loca, cik agresīvi, noteikti arī no tā, ko ar to lokāmo virsmu dara, kad tā ir atlocīta vaļā, utt. Stipri šaubos, ka standarta tests mēra to visu, visticamāk, vienkārši prasta mašīna loka ciet un vaļā līdz galam un viss.