One Punch Man 2nd season trailer

Vizuāli neizskatās slikti, gan jau būs labi, bet tomēr ir manāmi šis tas savādāk.
Laigan ir viena lieta, kas man nepatīk šeit - Genos seja. Es nezinu kāpēc, bet tā ir padarīta nedaudz neglīta, laikam tāpēc ka tā ir padarīta garāka. He doesn’t look that hot anymore (no homo).
Laigan visiem jau tās sejas būs garākas bišk, citam vairāk citam mazāk. Tas laikam speciāls šīs sezonas art stylā.

9 Likes

Šogad aprīlis man nes ļoti daudz dažādus jaunumus. Un prieks, ka to starpā ir arī šāds. Gaidam!

2 Likes

Cita studija strādā pie šīs sezonas, varbūt tādēļ tādas vizuālās atšķirības- pirmo sezonu Madhouse at savām rociņām izloloja, tagad otro, ja nemaldos, J.C. Staff (strādājuši pie Utenas, Indexa, tās wild wild cepšanas animes shaku kautkas soma, utt.)

Piekritīšu, pirmajā sezonā tēli izskatījās patīkamāk :D bet laikam būs jāpierod. Nevaru sagaidīt King! :crown: Cerams, ka studijas maiņa neliks kvalitātei smagi kristies.

2 Likes

R.I.P. my favorite studio, pēdējā laikā.
OPM fans nekad īsti nebiju nekad, vnk decent anime,tpc baigā hype nav, but I will watch it. Genos legit looks ugly af.

1 Like

yeah i know.

It kā Madhouse neesot visu pati tomēr darījusi, it kā esot bijuši pieaicināti ar daži citi cilvēki no citām studijām kā no Bones un vēl kādas.

njā, būs jāsamierinās un jācer ka neko nesačakarēs ;d
Laigan mani vairāk uztrauc nevis vizuālie, bet noskaņa, humors un tas pārējais, vai viņi spēs to arī tik pat labi parādīt animē.

1 Like

Sajūtas par season 2 ir divējādas priekš manis. No viena gala, holy shit season 2, gaidīti kādi 3 gadi.
No otras puses, noskatoties treileri jutos vīlies. Pirmā sezona mūs visus iepriecināja ar vienu no labākiem anime stiliem kādi vispār ir. Sejas izteiksmes bija unikālas, cīņas bija aizraujošas utt.

No season 2 treilera redzēju, ka stils ir palicis neizsteiksmīgs un parasts. Protams, iemesls tāds, ka tika nomainīta studija, un cilvēks kurš direktē animāciju nav pats pazīstamākais.

Noteiki skatīšos, jo būs interesting story lines, bet par animāciju neesmu lielā sajūsmā.

1 Like

Es ļoti šaubos, ka animācijas kvalitāte būs tādā pašā līmenī kā to taisija Madhouse. Tiklīdz es biju dzirdējis, ka otro sezonu veidos cita studija, es uzreiz padomāju, ka otrā sezona būs totāla vilšanās.

Es ceru uz to labāko, taču šajā video var redzēt, ka animācijas kvalitāte ir vājāka. Šajā sērijā animācija ir diezgan svarīga.

Short and Simple…
Expecting the best, but preparing for the worst.
Pushing deadlines always ends up bad. Short staffed as well…