Numurs uz nākamo Wintercon'u: Cilvēku vervēšana

Es gribētu organizēt numuru uz Wintercon VI, un es meklēju palīdzību un atbalstu no Jūsu puses. Tā kā tas ir mana pirmā pieredze kosplejā, arī gribētu lai cilvēki būtu zināmā mērā pazīstami ar tēmu, ar to, kā ir visu pareizi organizēt u.t.t. Bet ja nē- tad nē, tas nav kritisks.
Numurs ir par JoJo’s(ceros ka Jūs esat zināt), precīzāk par 5 daļu- Golden Wind, un, tas ir dejas numurs, ar zināmo spīdzināšanas deju(Torture Dance), bez komentariem. Ko es gribu- nav tikai izpildīt šo deju, bet izpildīt ar visiem Bucciarati Team biedriem(oriģinālā ir tikai trīs no visiem sešiem), kas nozīme- ar visiem sešiem. Varbūt arī ar kadiem frīstailiem ieliktņiem, piemerām, nezinu, kāds gegs no JoJo’s anime vai mangas, praktiski jebko!
Uzklausīšu un pieņemšu visus. Galvenais no Jūms- vēlme piedalīties un stradāt, lai viss nobeigumā iznāca forši un skaisti!
P. S.: Neesmu latvietis(krievs), tāpēc pardon par kļūdam, cenšos rakstīt tik kompetenti, cik varu.

Zupa

zupa v2

Guys, man nav nekādas idējas par to, par ko Jūs esat man ķircinājiet tagad.

Tas ir sveiciens, kuru popularizēja viens no mūsu biedriem - “zupa” ©@m1raz

Ja es pareizi saprotu, te tiek prasīts jūsu padoms, @Cosplay_Grupa.

2 Likes

Jā, jā, sorry ka nepareizi Jūs saprotu, esmu jaunais šeit, tāpēc reizēm varu tādas stulbas lietas izmest no sevis😖

da vse zasibis bratan ne sii XD

3 Likes

Nu labi tātad.
Ir jāgaida atbildi no @Cosplay_Grupa, jā?

Wassup boi

I’m gr8.
How are you, m8?

1 Like

zupa

Ja tev tas palīdzēs, tad es tevi atbalstu.

2 Likes

Šajā grupă atrodas tie, kas aktīvi nodarbojas ar cosplay.

Tăpat es zinu, ka mums šeit ir vienkārši JoJo fani, tākā varbūt kāds ar iesaistītos.

1 Like

ar iesaceju limena cosplay darbojos :D bet esmu tik slinks ka 2 gadu laika terpam piekeros kadas 3 reizes :D
Anyway man bisk savadaks stils, butu kas uz post-apocalyptic pusi varbut varetu ko sadomat :smiley:

Zināmā mērā, Jojo’s ir ļoti post-apokaliptiska lieta😂
Padomā tikai- pasaulē ir cilvēki, kuri var bez kādām problēmām pieturēt laiku, paredzēt nākotni un PAT PĀRLĀDĒT VISUMU, UN NEVIENS TIKAI TĀDI PAŠI CILVĒKI VAR VIŅUS AIZTURĒT!!!
Piedod man lūdzu, esmu nedaudz pazūdu kontroli.

1 Like