[noslēdzies] Discord kā TS3 aizvietotāja beta tests


Laiks iet uz priekšu un tirgū uzrodas aizvien jauni konkurenti vecajiem servisiem. Discord ir viens no šādiem servisiem. Šis servis apgalvo, ka ir pārāks par TS3 un Skype kopā ņemtiem. Skan jau labi. Bet vai tā tiešām ir? Tikai viens veids kā uzzināt - jāpārbauda.

AF.lv oficiāli pārnes savus balss sakarus uz Discord! Šī testa laikā izvērtēsim, vai Discord atbilst mūsu vajadzībām un ir labāks par vecajiem servisiem.

AnimeForums.lv Discord serveris: (servera testēšana ir noslēgusies)

iegāju paskatīties kas tur ir. Izskatās ka nav ar ko patestēt.

eh slinkums kačat :smiley: Gan jau tpt jēgas neebus

1 Like

kačāt? Liekas ka nekas nebija jākačā :slight_smile:

es linku pat atveris neesmu taaka nezinu :smiley:

Pa lielam tas arii viss, kas jaadara - jaaatver links.

jaa ok, es jau atveru

viss…eju vannā raudāt ^^

Un Mirāža arī aizgāja…

neuztraucies @m1raz ari aizgaja raudat :slightly_smiling:

2 Likes

Domaju ka driz beigsu raudat (nod) un gaidisu kad kads uzlieliis Kino

Nav ne vainas! Būs darba kolēģiem arī jaiesaka. Interesanti, ka rāda, ko lietotāji Steam’ā atvēruši.

Well it is a voice and text chat for gamers :smiley:

1 Like

Vakar visu vakaru nosēdēju Discord. Jūtamas savienojuma problēmas. :confused:

Laikam būs jāiepriecina skeptiķi. Discord šī brīža stāvoklī neaizvietos TS3. :smiley:

1 Like

Arī desktop klientā?

It kā mazāk, bet es vakar arī vienu reizi pazaudēju savienojumu uz brītiņu. Tas ar visu dektop klientu un optisko internetu.

1 Like

Sad panda. :panda_face:

Esmu mazliet pārsteigts par Discord veiktspēju. Vēl pirms sākām lietot TS3, forumā izmantojām GameVox. Tur savienojums bija gandrīz tik pat labs kā mūsu pašu TS3 serverī.
Pametām GameVox, jo @Simsis sāka jocīgi uzvesties mikrofons. Kā arī ar 6 vietām bija pa maz. Tagad gan GameVox pārgājis uz bezlimita vietu skaitu un uzlabojis savu teksta čatu. Varētu būt laba bezmaksas alternatīvu TS3, ja tāda vajadzīga.

1 Like