No Game No Life - ieskats

image
No Game No Life
Žanrs: Adventure, Comedy, Ecchi, Fantasy, Seinen, Supernatural

Stāsta galvenie tēli ir Sora and Shiro, brālis un māsa. Viņi pavada dienas pie datora, spēlējot spēles, kurās
viņi ir patiešām neuzveicami. Kādu dienu viņi saprot, ka dzīvo nožēlojamā pasaulē, līdz viņus ievelk citā pasaulē, kurā visu nosaka spēles. Viņi pievienojās zemākajai rasei ( 16 / 16 ) un palīdz tai izsisties. Ļoti ātri viņi ari sasniedz savus mērķus, jo šajā pasaulē visu nosaka spēles ( duraks, vārdu spēles u.tml. ). Šķietami ideāla pasaule priekš viņiem.

--------------------------------------
Orģināli izveidojis - divi-viens
--------------------------------------

2 Likes

Viens no tiem interesantākajiem gabaliem. Pilns ar vīrusa GIF momentiem. Grafika ir bez šaubām šedevrs. Sirrealistiska viduslaiku bilde košajos toņos. Interesanta pasaule, kura ļauj izpausties fanfiction faniem. Gribētos vairāk uzzināt, kāpēc tiešu Shiro un Sora atlasija šai pasaule, bet sīkums. Principā, pa retam gadijumam… ideāls garadarbs… oO

3 Likes

Man gan šķita patālu no ideāla, stāsts brīžiem šķita, ka iet vienkārši uz stiepšanu vai kaut kā tā.

1 Like

Man patika skaņa un bilde. Sižets gan cauršūts ar klišējīgu fanservisu. :noo: Lai gan, ja atskaita to, stāstam arī bija savi momenti. Divus pusaudžu iemet citā pasaulē un viņi bez raizēm ņemas iekarot vietējos aborigēnus. :smiley:

2 Likes

Par klišejām un fanservisu brīdina tags - ecchi… Šīs tags automātiski atbrīvo no atbildības, ja kādam gribēsies kaut ko piesūdzēt…

1 Like

… Atbrīvo no atbildības, tad liela daļa anime, ko esam pārrunājuši tiek atbrīvota no taviem pārmetumiem,manuprāt. Neviens tags pilnība neatbrīvo no visām problēmam.

Jāsaprot, ka priekš anime arī ir hierarhijas sistēma.
protams, ka NGNL nav labāks par, piemēram, .hack, bet jāsaprot, ka NGNL, noteiktā laika posmā un attiecigajā žanrā ir labākais darbs. Sezonāli tas ir labākais darbs no visiem un nepieļaujamus mīnusus praktiski neatradu…

1 Like

Par sezonas labāko noteikti neuzskatu, ka ir labākais, varbūt labākais no ecchi žanra tad…

Seriāls nebija slikts. Lai gan par sezonas labāko gan grūti nosaukt. Ping Pong The Animation tam nepārspļaut. Tajā sezonā tak arī Sidonijas bruņinieki bija, tas arī nebija zemē metams seriāls.

http://animecharts.bateszi.me/2014/spring nu nu, pastāstī man, ka nav… 5 no tiem anime varētu pacīnīties par pirmo vietu sezonā, bet visur un kopumā prātā palika:

  • NGNL
  • Black Bullet
  • Mahouka Koukou no Rettousei
  • Hitsugi no Chaika Mekakucity
  • Mekakucity Actors
  • Bokura wa Minna Kawaisou

Un godīgi pateikšu, nekas vairāk par NGNL tā ar nepatika.

Ah labi ši mana kļūda, sajaucu nedaudz sezonas :smiley:

Black bullet un Mekakucity noteikti nepārsita NGNL

No tādiem izklaides seriāliem No Game No Life bija sezonas stiprākais.

Nu mekakucity man palika prati tikai tape, ka vocaloid…
Bb gan bija potenciali interesants, bet parak daudz nepamatota un loli fanservisa. Ja NGNL mūms ir fakts - 2 gīki pusaudžu vecumā, kuriem vienkarši pec dabas piemit samaitatiba. Viss ecchi kontents ir pamatots un , principa, ir seriala sastavdaļa.
Bb gan ir vairak uz nopietnu pusi virzits. 10g meitene, kura i slepkavojusi i zaudejusi tuvakos uzvedas nepiederīgi aktivi un jautri. Pie tam isteniba itka negrib but nezeliga. Ecchi, fanserviss, un parejas lietas ir.nepamatotas!

1 Like

NGNL noteikti bija ļoti labs, neskototies uz lielo ecchi daudzumu. Mekakucity arī bija lielisks, tikai žēl, ka viņi nepacentās paskaidrot nedaudz vairāk par citiem timeliniem.

1 Like

Nu es godīgi nezinu ko teikt, sāku skatīties kādu laiciņu atpakaļ bet izdomāju ka laikam nebūs pa manai gaumei.

1 Like