Nintento Switch jauns spēļu kopēšanas kartridžš - MIG Switch

Šodien ielienot internetā manu, ka še tev reize, arī Nintendo Switch ir parādījies jauns pelēkas legalitātes kartridžs kā tas bija kādreiz visiem Nindento DS produktiem. Šoreiz ar tādu īstenu padomju piegaršu - MIG Switch. https://migswitch.com

Kā es saprotu tiek vai tiks pārdoti divi produkti. Pats kartridž un kartridžu lasītājs ar kuru varēs nokopēt kādu no esošajām spēlēm. Arī skaidrs, ka Nindendo šis produkts diez vai patiks, tai pat laikā es dziļi šaubos, ka Nindendo diži kaut ko var apspriest Ķīnas tirgū.

Man arī grūti spriest cik interesants produkts šis būs Switch pirātiem, jo pati konsole jau sen kā ir atlauzta un emulēta, ja es nemaldos.

4 Likes

Ņemot vērā ka tu savu Steam deck vari pārvērst par Switch emulātoru, man liekas ka viņiem dziļi vienalga. Jā, viņi izsūtīs draudīgos e-pastus, bet ja tas viss notiek Ķīnā, tad neko vairāk par to nevar izdarīt, neuzsākot baigo traci. Un tas protams viņiem nav izdevīgi, ņemot vērā cik nereāli liels tirgus tas ir!!

1 Like

Nintendo ir tā kompānija, kura ir bēdīgi slavena ar savām tiesas prāvām pret dažāda veida pirātiem.

Ir daudzi gadījumi, kur pat vienkārši arhīvi tiek aizklapēti ciet, jo nintendo ne tikai izsuta savus epastus, bet arī actually uzsāk tās tiesas prāvas.

Ja pareizi atceros viens no Switch pirātiem pat dabuja 10 mil naudas sodu

1 Like

Par aktualitāti grūti spriest, lai gan taisnība, ka switch jau sen kā ir uzlaužami. Viegls process tas ir tikai oriģinālajiem switchiem. Vēlākiem modeļiem, OLED un Lite jau vajag micro soldering. Un lai gan tas čips pats nav dārgs (ja nemaldos vareja zem 20eur dabut), darbs gan nav tik vienkāršs

Man radies par Nintendo tāds priekšstats, ka viņi, ja varēs, reaģēs bargi. Ja netiks līdz ražotājam, banos lietotājus.

Tad gan šāds kartridžš varētu aiziet tautā, jo tas ir krietni mazāks čakars. Intereses pēc iemetu aci vai pie mums kāds to dara un izskatās, ka jā. biolats.lv piedāvā “Modernizācija, atkodēšana”. :D Sanāk ir pie mums censoņi kas lodē tos čipus.
image

Jā, 100% ka ja var, tad ķer cilvēkus pie dziesmas, bet ņemot vērā cik reti tas notiek un cik nerealistiski tas ir noķert cilvēkus individuāli, tik ilgi kamēr tie nelieto Online funkicijas, tad more or less mēs esam DS un 3DS erā Nintendo handhel pirātismā.
Godīgi sakot, cepuri nost! Tik vēlu Switch dzīves ciklā tik dabujām šada stila opciju. Uz DS gameshark jau ļoti agri bija pieejams! :smiley:

Gan jau Switch drošība bija labāk realizēta. Žēl, ka visdrīzāk pārksatāmā nākotnē varam necerēt redzēt prezentāciju no šī te brīnuma izstrādātājiem par tehniskām detaļām. :D

Vēl viens liels bonuss, kas šim ir pār atkodētiem switchiem ir fakts, ka šis neatņem iespējas izmantot online funkciju, jo netiek modificēts ierīces firmware.

Nintendo serveri diezgan ātri flaggo jebkuru, kurš pieslēdzas ar moded firmware un ātri vien bans tiek piešķirts. Tāpēc viens no switch modošanas nosacījumiem ir atslegt iespeju piekļuvi nintendo serveriem. Jo ari lodejot modchip firmwares būs jāmodo

Tā kā domāju, ka šis varētu panesties diezgan labi, gan pirātu gan kolekcionāru aprindās.