Nintendo Switch Light


Aizvakar tika prezentēta Nintendo Switch Lite. Cena tika nosaukta 200$ + TAX. Tas nozīmē, ka mazak par 214 EUR Latvijā tas atrodāms pirmajā mēnesī nebūs. Pieejams veikalos no 20.09.2019. Būs pieejamas trīs krāsās. Dzeltens, gaiši zils un pelēcīgi melns (dizainieri, piedodiet manas zināšanas par krāsu nosaukumiem).

Jaunās versijas īpašības:

  • Pieejams tikai handheld mode (parastājā Switch, tas ir režīms, kurā Jūs neesat pieslēgts pie dockstacijas un abi JoyCon ir pieslēgti pie pamatsistēmas)
  • Nav HD Rumble. Vai tas tiks aizvietots ar citu vibrāciju nav precizēts.
  • Nav IR skaneris. Īsti nekad arī nav bijis vajadzīgs.
  • Nav iespējas pieslēgties pie TV. Jūtams Mīnuss, bet jāsaprot, ka šī ir līdziņēmama konsole, kura maksā par 100 EUR mazāk. Vajag TV? Parasts Nintendo Switch nav nekur pazudis.
  • Nav JoyCon. Tā vietā ir vizuāli līdzīgi iebūvētie korpusā kontrolieri. Var pieslēgt atsevišķus JoyCon un Pro Controller, lai spēlētu spēles divatā.

Kas jāgaida:
Ja Jūms ir kāda no treilerā redzētajām spēlēm, gaidam milzīgus 1GB+ patch, jo spēlēs vajadzēs adoptēt pie iespējas, lai tās ir pilnībā spēlējamās bez HD Rumble (vibrācijas). Piemēram, Mario Odiseja, kurā vibrācija ir viena no gameplay sastāvdaļām.

2 Likes

Tikmēr Sony:
image

1 Like

Persiku dzeltenais, debesu zilais, tumši baltais

1 Like

Es tagad nezinu, kā man rikoties - ņemt parasto switch vai Lite versiju…Itkā jau gribas uz lielā ekrāna spēlēt UN ņemt līdzi…

Parasto var ņemt līdzi. Zelda spēlēt var 4-5h pēc gada ekspluatācijas. Also HD Rumble, manuprāt, ir visu 100euro vērts, bet nu katram jāskatās pašam. Jaunais ir mazāks un lien vidēji statistiskā Japāņu darba kostīmā. :D

Priekš manis šajā versijā lielākais mīnus ir mazāks ekrāns. Parastā Switch ekrāna lielums ir 6,2", Light versija 5,5". Jūtama izmēra atšķirība.


Starp citu, baumo, ka parastais Switch iegūs kluso atjauninājumu jeb tā nosaukums netiks mainīts, bet kaut kas tajā tiks izmainīts. Protams, tās varētu būt nemanāmas izmaiņas.

tā Nintendo vienmēr dara. Pēc 1-2 gadiem izlaiž revīziju ar spēcīgaku proci un izlabotiem hardware dzelžiem, nevienam to nepasakot. Iespējams ka tāds jau ir. :smiley:

Runjot par izmēru. Light versija domāta, lai to varētu iebāzt kabatā. :slight_smile:

Nebiju tik tālu aizdomājies. Ir jēga upurēt izmēru, lai aparātu varētu iebāzt kabatā.