Ninja Kamui - Esmu vienīgais kam kaut kas pietrūka?

Šo darbu biju manījis gan topos, gan atsaucēs kā kaut ko uzmanību saistošu šajā sezonā. Ninja Kamui seriālam rakstīšanas brīdī ir publicētas 3 epizodes no studijas E&H Production, kas tā lāgā neko iepriekš nav publicējusi. Tā var būt laba zīme, jo tikko izveidotas studijas var būt gatavas lielākiem riskiem un ar lielāku vēlmi izcelties.

Pagaidām seriāls izceļas ar savām cīņu ainām, kas ir ļoti animētas un spraigas, lai gan īsas. Sižets pa savam ir tik ļoti neizteiksmīgs un klišejīgs, ka manuprāt tas ir komiski slikts. :D Galveno varoni vajā ļauna organizācija un viņš meklē palīdzību pie spītīga amerikāņu izmeklētāja. Jo vairāk es skatos uz šo seriālu, jo vairāk sajūta, ka viņi visus kas bija ieguldīja cīņās - viss pārējais ir galīgi nekas īpašs. Dizains, kadru izvēle un stāsts ir tādi riktīgi neizteiksmīgi. Esmu pārsteigts, ka šis seriāls iz izpelnījies tik augstu vērtējumu.

Kā jums pārējiem šī sērija?

1 Like

Tieši vakar noskatījos visas trīs sērijas.
Cīņu ainas tiešām ir augstākā līmeņa, jaušu ka stāsta progresija šķiet tik ļoti neizteiksmīga tāpēc, ka manuprāt progress ir iedvesmots no rietumu kino, un izstiepts 12 sēriju plānojumā. Ļoti maz mistērijas, visai agri tiek atklāti lielie noslēpumi un parādīts skaidrs “ļaundaris”

1 Like

Mani uzjautrināja kā viņi visi ielīda Volkswagen Beetle aizmugurējā sēdeklī un tajā mašīnā vēl pietika vieta super datoram. :D

Es gaidīju kaut ko tuvāku Lupin the 3rd.

1 Like

Man pagaidām riktīgi patīk