Nejaušu faktu sadaļa

Nu neviens jau neliedza tev pašai iet padziļināti. Mācīties par lietām kas interesē.

1 Like

Tas protams, bet man tieši nepatika vēsture kā to māca mūsdienās

Skola māca vairākus priekšmetus vispusēji lai tu saprastu kas tev interesē un tad tu ej mācīties tālāk padziļināti to kas interesēja skolā.

Ne tikai, arī lai būtu pamata zināšanas un uzvedības standarti. Vai arī kādu citu institūciju tu piedāvā sabiedrības pamata izglītošanai?

Nu karoči ej par skolotāju vai direktori un ieved kārtību mūsu briesmīgajās skolās lol :D
Jo mani apmierināja skolas kurās es mācījos :D

1 Like

Lietuvā būs jauns priekšmets “dzīves prasmes” kur pasniegs pa lgbt un kas nepieciešamas šija degenerate pasaulē 7. Gadniekiem.

Nu vienkarši bāc skolas sen jau ir bijušas kā snake pit. Jo mazāk pavadi laiku skolā, jo labāk.

2 Likes

Tad jau ministrijā jāiet

Tās jau nav dzīves prasmes xd.

Mājtturība gan bija labā lieta, tai vajadzētu veltīt vairāk uzmanības. Tam un sportam.

2 Likes

Degenerate worldā prasmes var būt visādas.

Bet pa lielam tas nav tas pats kas sociālās zinības vsp?

2 Likes

the programme itself is social-emotional education, and it is expanded to include topics relevant to a growing person. Teiktais no politikas. Kas relevant to macīs vienkarši sakot.

The sex education part, she added, includes age-appropriate instruction on self-exploration. Bļe 7.gadniekam vajag exploration into perversibās.

Curriculum showing how to make a dental dam to prevent infections during oral sex. Ğēniji.

7 gados, wtf…

Es 7 gados mīzu no kosām jo man likās ka tās ir čūskas kas lien ārā no zemes. Sevis izpēte beidzās ar to ka pēc sēņošanas skatījos vai ērču nav

1 Like

Es piekrītu ka ir jāsauc lietas īstajos vārdos bez nekādiem kāpostiem un stārķiem…bet varbūt bērniem jāļauj būt bērniem. Bērniem kuri domā ka kartona kaste ir lidmašīna, bērniem kuri skrien mājās lai spēlētos ar lego, bērniem kuriem natemātikas pārbaude darbs ir viņu lielākā problēma.

2 Likes

7 gadi, nevis 7. klase?

The life skills classes will be taught to students aged 6-16

Sociālās zinības arī bija no sākumskolas, bet nu sex education tur bija tikai pusaudžu gados

Nu man soc zinībās sex bij tā startp citu. Galvenokārt par kaitīgajiem ieradumiem un finansēm runāja

3 Likes