Negodīga cenzūra AF.lv

Piedāvāju šajā tēmā savākt gadījumus ar negodīgu cenzūru šajā forumā (nav runa par 18+ kontentu).
Un man pat ir tādas pirmais piemērs, liekat savus, ja jums tādi ir.

Tātad tēmā “lietas, kas liek padomāt” bija ielikts attēls, kas noteikti iederās tēmas nosaukumā. Pēc tā sākās diskusija, ko tās garuma dēļ arī ir pareizi atdalīt atsevišķā, bet atšķirībā no tā, kā tas tika darīts ar citām diskusijām, šī tika pārcelta sleptā sadaļā, ko es uzskatu par negodīgu cenzūru.

Tur kaut kāda kļūda nav notikusi? Izskatās pēc tēmas kas iederas ‘sarunas’ sadaļā - pajautāji Menstrelim?

1 Like

Izlasot topiku, pārsvarā runa bija par sievišķības pazušanu sabiedrībā, bet topiks pēkšņi aizgāja uz beuty standarts un tad uz to, vai viedokli var apstrīdēt.

Es esmu Menestreļa pusē, ka tur bišku sāka veidoties putra kuru varēja izrunāt privāti…tapēc arī topiks ir paslēpts, jo tas vairāk ir jūsu privātais bīfs

1 Like

Putra sanāca tur vareni sāļa, ko varēja arī risināt ar brīdinājumiem, bet noprotu darbības izvēli jo avota diskusija jau bija vairākas iespējas ievilkt elpu un apsvērt vai tiešām ir tik ļoti tā jāsaasina.

1 Like

Jā, tāda ir moderācijas politika jau gadiem ilgi. Nedzēst ārā strīdus un tos pārnest uz Off-Topic. Tur var atrast visu ko līdzīgu jau kopš 2016. vai 2015. gada. Tie kas grib var tos izlasīt, bet galvenajā lapā tas neparādīsies.

2 Likes

Okei, atgriež tad attēlu tēmā, kurā tas pilnīgi iederejās

I guess varbūt atstāj to sieviešu lietu, bet tieši to bīfu ieliec off topic? Tā lai nav pārpratumu…

1 Like

Tas ir viens veids, bet atkal jaunā tēma var radīt jaunus pārpratumus. Nogriezīšu kādu reizi neveiksmīgi un atkal jauns beefs sāksies, jo kaut kas tiks pārprasts. :D Es labāk izvēlos saglabāt visu no sākuma līdz beigām. It īpaši, ja runa iet par griežšanu ārā no just for fun spamīgajām kolekcijas tēmām.

A to bildi nevar kaut kā nodublēt? As in viņa gan ir pati par sevi orģinālajā topic gan ka tā off toic thread sākums?

Jeb tā nav iespējams

Tas ož pēc datu bāzes manipulācijām un to labāk atstāt priekš lielu kļūdu labošanas datu bāzē. Kā arī mēs cenšamies nekad neveidot ierakstus no lietotāju vārdiem, kad tie tos paši nav veidojuši. Var vienkārši izveidot jaunu ierakstu tēmā ar to bildi, ja tās bildes redzamība tajā tēmā ir tik kritiska.

@N0_0rie vienkārši iemet to vēlreiz tā attēla linku tajā tēmā, ja tev tur to vajag. Tev ir moderācijas svētība izveidot dublikātu.

Tā diskusija jau sen apklusa

Btw, props par title. Uzreiz bija velme uzspiest un izlasīt :D Very click-baity :joy:

1 Like