Naruto online

http://www2.prnewswire.com.br/imgs/pub/2016-04-29/original/3019.jpg

Tātad tiem kam patīk naruto vai arī ninjas komandu cīņas tad pirms mēneša iznāca oficiālā Naruto online spēle.

Īsumā par viņu: Veido komandu no 4 ninjām (4th ir tavs characters) ar dažādiem combo/skilliem utt un cīnies pret citiem. Combo un ninju variācijas ir tik daudz!

Pāris screeni:



Spēli var spēlēt no FB vai arī no mini-clienta (ieteicams)

Pat draugs kurš nav redzējis Naruto spēlē ar mani :D

Ja kādam ir interese tad joino klāt S35 serverim. Mums groupa, kas ir 3 vietā serverī ^^

1 Like

Nice. Par cik beidzot arī sāku skatīties Naruto, ir tieši arī velme iečekot to spēli. :smiley:

pameģināšu :grin:

Yey…nākat us S35 serveri tad…ja ir jautājumi rakstat šeit…spēle nav no tām vieglākajām.

eiropas 35 srverī? :slight_smile:

Jā UK :slight_smile: Mums tad sanāk +2h no servera laika…svarīgākie eventi sākas ap 21.00 tad

tad esmu jau tur iekša tagad :slight_smile:

Es arī.

Tiekat līdz 30lvl kas prasīs 1-2dienas ja nemaldos. Tad skataties ja patīk tad joinojat klāt Uchiha group :wink:

Ooooo… izskatās interesanti :grin:

13 līmenis jau :grin:

Sākumā jau ātri. :smiley: Man ir 57 un tagad pa kādām 3 dienām izdarot pilnībā visu tikai lvl ups. Aizvakar beidzot uzvarējām world bosu 9 tails kuramu uzreiz x5 lielāki rewardi tādu naudu un exp var dabūt :smiley:

Dodu priekš roku Unlimited ninja

Tie jau neoficiālie. Šitas oficiālais un tik interesants. Tik daudz dažādu combo un skillu ir. :open_mouth:

1 Like

Ja nu kādam nākotnē noder šeit ir ķīniesu simulators ar visām ninjām. Var skat’ties kādus skillus likt main un summonus un tad kādi combo veidojas

http://bang.qq.com/tool/huoying/mnq.htm

aizmisru savu niku :frowning:

viss ok :slight_smile: Izrādījās, ka tur vajag ievdīt e pasta adresi, bet es kā idiote mēģināju ievadīt nick name :grin:

1 Like

Kāpēc tas ir ieteicams?

ātrāk visu ielādē un tu iegūsti papildus rewards par first time/weekly/daily logins no mini-clienta

1 Like

ok, paldies par informāciju