Nākamā tēma animeforuma top'am

Ko jūs vēlaties redzēt nākamajā af top’ā, der jebkas saistītais ar geek dzīvi.
Kā notiks- Jūs tgd nosaucat, ko gribat redzēt, vēlāk es izveidošu poll, kur jūs izvēlēsieties, kādu no variantiem(protams izņemot savējo), un tas par ko tiks visvairāk nobalsots, būs nākamā tēma top’am.

2 Likes

Top Anime studijas

2 Likes

Es diemžēl tā interesanti nezinu, tik tā pa defult.
tas pats ko @Kanade minēja
top anime filmas
top anime tēli
utt

bet pašam interesē - top hidden gems in anime - nav tām jābūt tā teikt underrated, vai pat ļoti labām, bet tomēr, tādas par kurām īpaši nerunā un nemin citi, bet ir ok/labas/nice utt, iespējams ar kādu specifisku odziņu.

1 Like

sliktāko anime top

3 Likes

Visu laiku labākā B-movie! ^^

P.S. Protams var topu no anime filmām - domājams, te ar interesanti rezultāti būs.:thinking:

1 Like

Godīgi, es labprat redzētu “Top History Movies”. Es domāju, ka te ir diezgan daudz cilvēku, kas interesējas par History filmām (kara, drāma, medival, soviet, 90s,80s). Protams, mums vienam otram būtu forši uzzināt kādu jaunu filmu, ko skatīties :slight_smile:

Man nav tops pagaidām, bet dažas labas, ko esmu pēdējā laikā skatījusies-

Tēvs Nakts (Skrastiņš slēpj jūdus) LV
T-34 (krievu tanki pret vācu tankiem) RUS
Nameja Gredzens (Pagānu tautas ķēniņa kauja pret krustnešiem) ENG
The Founder (MacDonalda radītāja biogrāfija) ENG
The Last Samurai (Krūzs pievienojas japāņiem un kļūst par samuraju) ENG - es nez, vai šitas ir balstīts uz patiesiem notikumiem…
Staļingrad (čaļi cenšas aizsargāt savu pilsētu) RU
Shindlers List (čalis “izpērk” vairākus jūdus) ENG

Tas tā…maza ideja ;)

1 Like

Šīs filmas pat tuvu “History” definīcijai neatbilst. To ka tie notikumo noriss tajā laikā nepadara viņas pār vēstursikām vai tml., protams, ja skatīties, ka Vēstures Parodijas - tad te viņas varbūt varētu ierindoties pēdējās vietās. Nu sliktāko vēstures filmu žanrā viņas noteikti iegūtu savu godalgu. Varbūt!?

Tākā nezinu - dīvaina pāreja no Shindlers list un Staļingradu. Tad jau labāk Брестская крепость - spēcīgāka, realistiskāka un krietni labāka visos aspektos.

Nameja gredzens - divpusējs šedevrs. Savu trūkumu kā ezim adatu netrūkst.

Taču visā visumā atbalstu šāda topa izveidi!!

P.S. Tās filmas ir sliktas ne tāpēc, ka viņas varbūt vēsturiski neatbilst vai piepušķo notikumus, taču pasniegšanas maniere. T34 - kaut kāds FF ar tankiem un nejēdzīgu slow mo kurš iebāzsts visurs kur var. Ja tā bija domāta kā atrakcija, tad galīgi neidevusies atrakcija.
Staļingrada - drīzāk kā mēs mīlējām vienu sievieti, nevis par vēstures vienu no dižākajām kaujām un atbrīvošanām.Jā specifekti ir labi, taču ar to viss beizas. Filma, kas tika pasniegta kā vēturiska galu galā ir pilnīgs draņķis un mēsls kura autorus gaida kino anafima.

  • Top B-Movies
  • Top History Movies
  • Worst anime top
  • Top hidden gems in anime
  • Top Anime Studijas

0 voters

Votojam, tas par ko tiks nobalsots visvairāk, būs nākamā tēma.
P.S. Par savu nebalsot

Atkal, laikam būs par anime - neviens nevēlas izziet ārpus komforta rāmjiem.

par savu nebalsojam, uzrakstīts Xd Es neizeju, jo es literally neko citu nedaru darbs un retu reizi anime vai manga, viss pārējais no geek dzīves jau kādu laiku mani neinteresē vispār. Filmas jau no kāda 2014 gada neskatos,seriālus vēl ilgāk. Es pie šiem vnk neko nevarētu pieminēt, pat ja zinu un redzēju, nav neviena kas patīk. Ja nemaldos man tikai 3 filmaa vēl liekas sakarīgas un viņas vien varu pārskatīt, a citas tēmas izņemot filmas un anime nav ieliktas, takā jāiet ar to, kam ir ko piebilst

domā, ka baigi atceros, ko esmu rakstījis… tāpat šitai nebūs poplārs.

Sliktāko anime tops - ja tas ir konstruktīvs, varētu būt interesanta diskusijas tēma.

Balsojam aktīvāk, domāju rīt vakarā taisīt ciet un veidot Top’a topiku

Man personīgi lielāks zināšanu klāsts ir saistīts ar anime. Piemēram es pēdējo gadu laika labi ja esmu redzējis kādas 2 B-movie. Man sanāk tāds ļoti šaurs tops.

Šis būtu interesanta, tās es vismaz esmu redzējis. :D

Te nu prasītos izlemt starp darbiem kas mēģina atainot vēsturisku notikumu vai arī darbiem kam vienkārši ir vēsturisks vizuālais stils. Protams, jebkurā gadījumā tas ir mākslinieciskas filmas nevis dokumentālas filmas.

1 Like