Moshimoshi visiem!

Moshi moshi visiem!

Esmu 30 gadīgs anime mīlis, kuram ir vairāk kā 15 gadu pieredze šajā jomā. Pievienojos Jūsu komūnam, jo dažkārt, pietrūkst kāds anime talk. Neesmu baigais weebiņš, bet anime ir tuvu sirdij. Nebaidās kaut ko uzjautāt, nekožu. Peace

8 Likes

Sveiks!

Username par godu professor Oak no pokemoniem?

Konnichiwa!

15 gadi, tas ir daudz. :open_mouth:

Kur tik agrā vecumā uzzināji par tādu Anime?

Esi laipni aicināts mūsu sētā!

Kura ir tava mīļākā žanru kombinācija?

Diemžēl, nē . Pokemonus īsti neesmu skatījies. Nav meaninga tam nikam, patīk ozoli, teiksim tā :smiley:

3 Likes

Es, laikam too old for this, nemāku vienā posta atbildēt uz visiem jautājumiem. Patiešām labs jautājums. Godīgi sakot, neatceros kā es uzzināju par animi kā tādu, pat neatceros kas bija tas ko es pirmo noskatījos.

Ja vēlies kaut ko citēt, iezīmē izvēlēto tekstu ar peli vai arī pirkstu. Parādīsies “Quote” poga.

Kā tā neatceries ko pirmo noskatījies? :open_mouth:

Hmmm, nav man konkrētu žanri, kuri man patiktu. Es skatos visu, kas liekas interesants.

1 Like

Es tik šausmīgi daudz esmu noskatījies, ka es tiešām nevaru vairs atcerēties, kas bija tas pirmais :smiley: . Manuprāt, tas bija vai nu Bleach vai nu Air gear.

MAL listu neveido?
Es tur vienmēr atzīmēju dienu, kad sāku serīālu skatīties un kad beidzu :D Varu mierīgi ieiet paskatīties un sazimēt precīzu datumu :smiley:
Izņemot pirmo pusgadu gan neatzīmēju kopš sāku skatīties, pēc tam tiem Anime saliku mēnešu bez datumiem, jo atceros no galvas, kad ko pēc kārtas skatījos kurā mēnēsi. Jeb kad sāku skatīties, tas bija Janvāris, bet piereģistrējos MAL vasarā, ieraudzīju tur ir datumi un kopš tā laika atzīmēju :D

Šitā ir tā mana viena nožēla, jo es par tādu MAL uzzināju tikai, kad es jau biju kādus 10 gadus iekšā animē :smiley: un , tad man bija tāds gruzis par to, jo , ja es tur būtu uzskaitījis visu to ko es esmu noskatījies, būtu cool :smiley: .

@OAK Tātā gadījumā, kādi seriāli tev pēdējā laikā ir iekrituši acī?

yahalo forumā! Sezonālo (jauno) anime arī skaties, vai arī ķeries tikai pie pabeigtajām?

arī: citas iecienītas weeb-y nodarbes kā gaming, galda spēles vai komiksu lasīšana arī ir sirdī?

Šobrīd skatos Solo leveling, Mashle, Ninja kamui. JJK vēl ļoti patika.

2 Likes

Noo, tagad tikai sezoniālo skatos, šad tad atgriežos arī pie pārbaudītām vērtībām, kad sagribās. 2024 pavasari vēl neesmu iečekojis, bet nu es tāds izvēlīgs pēdējā laikā uz animēm :smiley: . Ikdienā geimoju, bet thats about it. Mangas palasu, ja patīk šovs un nevaru sagaidīt nākamo sezonu ( esmu nepacietīgs ).

Un tad tu pabeidz lasīt mangu un anime pat vairs negribas skatīties

Vai arī tieši otrādāk - nevari sagaidīt , kad tiks animēta :smiley:

Solo Leveling arī sekoju līdzi kopā ar Frieren un Delicious in Dungeon. Līdz Ninja Kamui vēl neesmu paspējis tikt. Mashle galīgi neaizgāja - atgādināja ļoti budžeta One Peace man. xD Ja ar JJK domājua Jujutsu Kaisen, otrā sezona kļuva pavisam episka.