Mītiņu idejas forumam

Anime Foruma saiets IKEA…because

Any other ideas? :joy::joy::joy:

(im totaly drunk while making this post…paldies @xHorrorGirlx @H_Hercogs )

1 Like

We are also drunk btw

Less goooo :joy::joy::clap::clap:

1 Like

Wait…ja hachi kkad pārvācas, varam tak taisīt viņai mājokļa jautājumu. Forums sadalās divās komandās un ar noteiktu budžetu skrien pa ikea meklēt labāko interjera elementu

(Still very much drunk)

1 Like

Pat nez, vai pēc tik piebildēm, jūs tiešām esat pielējušies… ;D

2 Likes

Priekš dzēruša cilvēka aizdomīgi pareizi uzrakstīts teksts, nevienas drukas kļūdas…
pepethinking

2 Likes

Par viņu es nešaubītos ņemot vērā ka viens pats gandrīz piebeidza Jēgera pudeli :D

Tur puse vēl bija…tu jau ar savas 4 kokčiku pudeles izrāvu

Nu vairāk kā Agnese tu toč izdzēri xD plus manējiem jau nebija tik daudz grādu,lai es piedzertos :D

Agnese bij jau sākusi dzert pirms es atnācu

Un vsp uz manu masu tas baigo efektu neatstāja, jo šorīt takā gurķītis

lmao, man jau bail paliek ;D

par mītiņu idejām, sen nav būts boulingā, escape roomā, tad vēl varētu uz kādiem Ziemassvētku tirdziņiem ar glück-wine noslēgumā, tad moš pa Ogri var pablandīties, tur kad uzsnieg sniegs - ļoti smuki un super christmasy, var arī kādu movie-night uztaisīt :kawaii_potato:

6 Likes

@H_Hercogs nu re ku būs vēl viens kompjons uz Ziemassvētku tirdziņiem…a tu teici,ka nav neviena kas gribētu aiziet …tik vajag prasīt :D

1 Like

@jurchiks neesi dzirdējis, ma Stīvens Kings uzrakstīja “Shining” tādā hlamā, ka pats neatcerās kā viņu rakstīja? :grin:

2 Likes

O, boulings ir laba lieta. Escape room atkarīgs kādu.

1 Like

Neesmu gan, mani nekad nav interesējuši rakstnieki, tikai viņu darbi.

nu re, sen nav būts, varētu kaut ko tādu sadomāt :smiling_face_with_three_hearts: es gan esmu boulinga experts un diez vai kāds mani vinnēs, bet nu otrā un trešā vieta vēl paliek, ko pārējiem sadalīt ;DD

1 Like

Met ar iegriezienu, no sāna?

Vispār…uz boulingu varētu. Nekad neesmu bijis, bet varētu būt jautru

2 Likes

es metu ar aizvērtām acīm ;D

correction: pirmā vieta no beigām :sunglasses: