Mīļākie...Dievi!

Tātad ļaudis. Dalamies ar mīļākajiem DIEVIEM!
lai noteikumi ir saprotami -

  1. Dievs var nākt no jebkādas filmas, animācijas, grāmatas, mangas, videospēles un izrādes!
  2. Informācijas avotā ir jābūt pieminētam, ka šis varonis ir Dievs.
  3. Dievs nevar būt parasts varonis vai cilvēks, ar pardabiskām spējām. (Lāčplēsis nav Dievs, Deviņastu seksīgās dāmas ar nav Dievi…izņemot ja mangā tas ir rakstīts, ne visas mītiskās būtnes ir Dievi, ne visi briesmoņi ir Dievi)
  4. Varam rakstīt arī Demigods.
  5. Nerakstam IRL Dievus, izņemot, ja viņi ir pieminēti kādā izklaidējošā rakstā, informācijas avotā.
  6. Varam rakstīt arī Demonus, jo viņi kinda skaitas kā Anti-Dievi. Bet, šiem Demoniem ir jābūt Dieva cienīgām spējām un viņiem jātiek pieminētiem, kā Dieviem.

Tātad, tauta, kā tam jāizskatās:

Mans mīļākais Dievs ir Morgans Freemens no “Vissvarenais Brūss”…Kāpēc? Jo tas ir Morgans Freemens. Tur vajag maz paskaidrojumu :smiley:

Mans otrs mīļākais ir Thor, jo viņš ir seksīgs un viņam caur filmām ir diezgan labs character development.

Uz sitienu nepateikšu vēl kādus.

Tagad gaidu JŪSU atbildes :yum:

4 Likes

Kratos no god of war. Jo viņa stāsts un viņš pats izstaro tik lielu testosterona daudzumu, ka pilnīgi vajag skūties ik pa 15 spēles minūtēm

3 Likes

i guess it does count…

1 Like

Haruhi Suzumiya. Esperu kopienas versijā, viņa tiek klasificēta, kā neizprotams iemesls, 3 gadu atpakaļ notikumu sākums vai, varbūt Dievs.

P.s. Tors ir reāls Dievs no Skandināvu mītoloğijas. Ne?

Thor ir arī filma, tpc skaitas. Es runaju par Marvel Thor :sweat_smile::beers:

Ishtar

1 Like

Hehe, pieskaos pie šī dieva

1 Like

Yato no Noragami
Un no Demigods Rory Mercury no Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

1 Like

Un ja paņemt piemērus, kā jāizskatās tam dievam manās acīs atnāk divi varianti



2 attēls protams dominē par pirmo, bet pret pirmo man ir nebūt pretenzijas arī.

1 Like

Neiespējami, daudzi Dievi šovos nāk no irl avotiem xd Ishar arī ir irl Dievs

Bišk izmainīju teikumu, lai visiem ir skaidri un gaiši saprotams. Var rakstīt IRL Dievus, JA viņi ir pieminēti kādā izklaidējošā avotā.

2 Likes

Dievs

http://gatewaytojesus.com/humorouschurchstories.html

btw someone known that Kratos grieķu mitoloģijā bija something like Zeus guard? xD

:drooling_face:…piekrītu

xd sēž divi dnišas, kas izvēlas dievu tikai dēļ tā ka hot af visos anime, kur parādās, naisu

Vai tad ir citi parametri pēc kā izvēlēties?

Ja, tu tak kka Kratosu(ofc i would go gay for him too, but still he’s not on the same lvl with Ishar from Fate series) over hot anime waifu izvelejies

Visiem savi kritēriji kā izvēlēties Dievu mums vienkārši ir nedaudz vairāk lewd prioritātē :smirk:

Kāds tev lewd, es vēl neeemu tik zemu līmenī nokrities, es Ishtar pikoju, jo we share some similarities, she’s goddess of beauty, un es pats esmu god of beauty(vismaz man pašam tā liekas)

I have a few in mind…

image

1 Like