Meetings

Sveiki visiem @AFC_Grupa
Kā klājas Jums šajā brīnišķīgajā dienā ??
Gribēju jautāt tiem,kas Unicona būs kā kospleyeri …Man ir iespēja satikt citu Cosplay grupu …
Viņi sevi sauc par Insomnia
sīkāku informāciju var apskatīt šeit :



Kadu laiku jau sarakstos ar viniem un mums abam radas ideja ka varetu mes abas grupa kada no Unicon dienam varetu saskrities un parunat tai skaita padalities ar pieredzi vai jautat padomus…viss parejais ir jusu izveles zina ,bet sakuma gribu zinat vai Jums ir tada velme un gribesana to darit

Piedosanu pa vnk sauso info nav domasana rakstit ko skaistu xD

3 Likes

Izklausās labi, kāpēc gan ne! :3:

Es par! Viņu grupai Uniconā 2015 bija lieliskas uzstāšanās, labprāt parunātu ar viņiem.

Yey…prieks dzirdet par labajam atsauksmem…sakuma ir ideja par vnk atro satiksanos …sapazisanos parunasanu…ta vinas atbildeja ja abas puses bus ieinteresetas tad varesim atkal ko lidzigu cosplay meetinam izveidot…
Plus vinas busot loti priecigas satikt jaunos cospleyerus vienmer esot liels prieks satikt jauninos…:slight_smile:

Nepazīstu daudz cosplayerus, bet būtu forši iepazīties :blush:

1 Like

esmu par :slight_smile:

1 Like

Es arī esmu par! :slight_smile:

1 Like

Sounds fun. Im in :blush:

1 Like

vai ir vēl joprojām ideja īstenot šo meetingu?~

Insomania tagad taisa nopietnu projektu par Sucker punch. Viņi tagad pat no mājas nevar paspēt iziet. Kur nu vēl mītingi. Varu pamēģināt sarunāt ar viņiem. Bet, man vajag lai Af kosplejeri uzstājās skatuvē, savādāk forumieši pārāk klusi aplaudēs un viņiem nebūs par ko balsot.
So, pirms UniCona iesāku Jūms koncendrēties uz saviem tērpiem, ja esat jau pielaisti! :wink:

idk… es vienkārši pajautāju, jo šis meetings tika pieminēts, bet tā līdz galam īsti nekas netika sarunāts(?) vai tas notiks vai nē. :'D

idejiski bija doma saskrieties Unicona laika un pec tam ja citiem bus interese tad varetu kaut ko lielaku sacinit so …basiclly yea vel joprojam speka