Medicīnas gadžeti

Beidzot var ieraudzīt, kādi tarakāni mīt cilveka galvā.

Es laikam atteiktos tērēt naudu, lai ielīstu kādam ausī. xD Ignorējot skatu, kaut vai tīri paranojas dēļ sev sačakarēt bungādiņu. Ja vasks ir problēma, aptiekās ir ausu pilieni šim mērķim, kas visdrīzāk būs lētāki un drošāki par Ķīniešu endoskopu.

Par ūdens diegotāju es pat biju entuziastisks, līdz uzzināju, ka tas īsti nav nekāds aizstājējs diegam. Ir labāk ne par ko, bet ne tik labi kā diegs.

Bungadiņa, ez redzēt. Ir visa veida problēmas ar ausīm, ne tik vasks. Šitas rīks noder lai saprastu pats cilvēks kā tur ir. Pēc tam ir citas metodes kā dabūt arā. Man personiski ar spiedienu skalot. Bet citiem mediciniskas problēmas un tur tik udens nelīdz. Vienkarši saku, kad viss nav tik vienkarši.

1 Like

A pa udens pressure, piem ja tev izrauts gudrības zobs. Es domāju ar diegu tev nekas nesanāks. Domāju udens good pēc tam zobirsti.

1 Like

A nu ne tik ausī vari bāzt, bet nāsī ar😄

Pa savam pie mums aiziet pie ārsta ar nosūtījumu ir tik lēti, ka pat nevajag pašam skatīties. Galu galā internets atkal paziņos, ka toč tā ir mirstamā kaite. :D

A ja nevar nosutijumu dabūt, musdienas medicinas sistēma ir sabrukusi. Tas ir fakts, bērns pie zobarsta tiek tik pēc 2 menešiem. A vot zobs săp, atliek ņemt un cinīties pašam. Man diezgan zudusi cerība, pa mūsu medicīnas sistēmu. Noplēšs naudu un čiks.

Piemēram last time kad biju pūst ausi, jo mazas austiņas ausī atri aiztaisa ciet, noplēsa 25 eiro. Man ir maziņas ausis. A ko darīt, beigās ebay nopirku metāla šprici lielo kā tanī krievu filmā kaukāziešu gusteknis un cinijos pats.

Tas pats ar frizieriem, cenas wtf sāk jau.