Mani 『Top 5』 romāni/grāmatas

Es esmu atgriezies šeit.
Es zinu ka nepieplidīju savu solījumu par to anime lv dub, bet neviens tāpat neko negaidīja no manis, vai ne… ?
Ai nu jebkurā gadījumā, šis ir mans top 5 saraksts ar manām mīļākajām grāmatām.

*[dažiem žanriem es nezinu tulkojumus]
*[lūdzu piedodiet ja tulkojumā ir kļūdas]

#1 Release That Witch [Asa šizeta, Piedzīvojumu, Drāma, Fantastika, Harēma, Mistērija, Pārdabiska]

Čens Jans ceļo cauri laikam, tikai lai kļūtu par princi Viduslaiku Eiropā. Bet šī pasaule nebija tik vienkārša. Raganas ar maģiskām spējām ir pārpilns, un biedējoši kari starp baznīcām un valstībām plosās visā zemē.

Rolands, princis, kuram tika piešķirts vissliktākais zemes gabals, pavada savu laiku attīstot šo zemes gabalu modernā un spēcīgā pilsētā, kamēr cīnoties pret saviem brāļiem un māsām par troni un absolūtu kontroli pār karaļvalsti.

Pievienojies Rolandam, kā viņš sadraudzējas un apvienojas ar raganām, un kā viņš cīnoties on pat nodarbojoties ar zemkopību, nospiež iebrucējus, kas nāk no ļaunuma valstības.

#2 Against The Gods [Asa Šizeta, Piedzīvojumu, Ecchi, Fantastika, Harēma, Cīņas Māksla, Xuanhuan]

Uz Mistiskā Abode Kalna, Mākoņu Beigu Klints bija nāvējošākais no Četriem Nāvējošiem Reģioniem Debeszilajā Mākoņu Kontinentā. Mākoņu Beigu Klints bieži tika saukta par Nāves Dieva Kapsētu.

Daudzu gadu garumā, cilvēku, kas no šīs klints nokrituši ir pārāk daudz lai saskaitītu; neviens neizdzīvoja, ieskaitot trīs Dievišķo Karaļu līmeņa expertus kam bija neizmērojama vara. Bet zēns kuru dzenā spēcīgi cilvēki, jo viņam ir nenovērtējams dārgums, nolec no šīs klints. Viņš nenomirst, bet gan atdzīvojas cita zēna ķermenī ar tādu pašu vārdu citā pasaulē!

Šis ir stāsts par puisi, kam pieder Debesu Indes Pērle, kā viņs audzē spēku, lai pretotos debesīm un zemei, par lordu, kas valda pār šo pasauli.

#3 The Legendary Moonlight Sculptor [Asa Šizeta, Piedzīvojumu, Komēdija, Fantastika, Cīņas Māksla, Zinātniskā Fantastika]

20 gadīgais, pārādos iestigušais, bārenis Lī Hjuns ievieto savu slaveno tēlu no populāras tiešsaistes RPG spēles “The Continent of Magic” izsolē.

Kad jaunumi izplatās tiešsaistē, radās sīva un negaidīta konkurence, lai uzvarētu Hjuna unikālo tēlu, izsoles cena uzceļas līdz pat 3090 miljoniem WON (~2.4 miljoni EUR).

Tomēr, kad aizdevumu haizivis parādās, lai savāktu mirušo vecāku parādu 3000 miljonu WON apmērā, viņam paliek tikai 90 miljonui WON! Viņš izmanto 50 miljonus WON no naudas, lai nopirktu nelielu māju, kur viņš sāk dzīvot ar savu vecmāmiņu un māsu.

Apņēmusies atbalstīt ģimeni un sūtīt savu mazo māsu Hajanu koledžā, viņš pievienojas nākamās paaudzes tiešsaistes RPG spēlei ar nosaukumu “Royal Road” kā tumšais spēlētājs.

#4 The Irregular At Magic High School [Asa Šizeta, Harēma, Cīņas Māksla, Mistērija, Romantika, Skolas Dzīve, Zinātniskā Fantastika]

Maģija.

Tā ir kļuvusi par rēalistisku tehnoloģiju, jau kopš aizmirstiem laikiem.

Pārdabiskas spējas kļuva par tehnoloģiju sistematizētu caur maģiju, kamēr maģija kļuva par tehnisku prasmi, "Pārdabisku Špēju Lietotājs” kļuva par “Maģijas Tehniķi”.

Maģijas Tehniķi (īsi sakot, burvji) tiek apmācīti Maģijas Vidusskolās un Universitātēs.

Šis stāsts ir par Vecāko brāli kas sasniedzis maz maģijas sfērā, un par viņa mazo māsu kas ir perfekta visā ko viņa dara.

#5 Everyone Else is a Returnee [Asa Šizeta, Piedzīvojumu, Komēdija, Fantastika, Harēma, Cīņas Māksla, Mistērija, Romantika]

Aizmirsts sākumskolas piknikā.

Aizmirsts pamatskolas nometnē.

Aizmirsts vidusskolas brauciena laikā.

Es beidzot kļuvis par koledžas studentu, un kas notika? Es esmu aizmirsts no visas cilvēces?

Jū Ilhans, kuru ignorēja pat dievs tērē tūkstošgades, lai neatpaliktu no cilvēces pēc Lielās Kataklizmas, skatoties pār Zemi, kamēr visi pārējie ir prom citās pasaulēs.

Viņa leģenda sākas, kad cilvēki atgriezās pēc Lielās Kataklizmas.

3 Likes

Baigi patika lore šīm visumam. Itkā likās so teen, bet reāli apdomājot darbā bija labi aprakstīta maģijas darbība. Tā nebija maģija, jo maģija. Tas bija reāli izstrādāts pseido zinātnīsks materiāls. :slight_smile:

1 Like

Piekrītu, sākumā es nezināju vai lasīšu, bet izdomāju paskatīties anime, anime bija ok, bet tad es sāku lasīt light noveli, un tur bija kā jau tu teici, labi aprakstīta maģijas darbība.

Tātad tava izlase sastāv pilnībā no web/light novelēm? Citiem vārdiem, tev neiet pie sirds pie mums sastopamākas grāmatas? Vai arī tu tās nelasi?

Verot vaļā šo tēmu, es sagaidīju redzēt vismaz vienu pasaulē populāru grāmatu sēriju.

1 Like

Es lasu arī citas grāmatas, bet man vairāk piesaista, korejas un ķīnas web noveles, un japānas light noveles.
Protams kas aizsāka manu vēlmi lasīt bija grega dienasgrāmatas, un esmu lasījis daudz grāmatas ko paņēmu no bibliotēkas.

Kā pa manam tas nav slikti, bieži vien kaut kabs slēpjas mazajos. Un populārie vēl tas murgojums ir…

Pie tam austrumos nereti pēc viņām top mangas, animācijas, filmas un seriālo.

Taču dażas no saraksta mani ieinteresēja un sarakstā ieliktas.

1 Like

arī bija light novel? nu ko, es zinu kā es pavadīšu veco un sagaidīšu jauno gadu :smiley:
(es domāju ka ir tikai manga) <3

Nu visār jau korejiešu web novel, bet tas nav svarīgi.
Pagaidām ir 52 sējumi, have a good read! :+1:

Ā un manga/webtoon beidzas kaut kur 5 sējumā

1 Like

Daudz gan. Cik garš ir viens sējums?

Sorry for the late reply…
Vienā sējumā ir ~10 nodaļas